Yeni topladığım kasa için masaüstü tavsiyesi

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu sitede açtığım konudaki sistemi 3 hafta önce topladım. 2.300 tlye sistem toplamak isteyenlere tavsiye edebilirim.
Amd fx x6 6300 soket
Asus m5a97 Le R2.0
Kingston 120gb ssd
Seagate 3.5inç 1 tb hdd
Sapphire R9 280 dual x
Gskill 2x4 ddr3 1600mhz
Cooler Master hyper lga işlemci soğutucu
Kasa ise assasian bilmem neydi onu unuttum.
Almak isteyenlere tavsiye ederim cod aw, cod mw3, crysis 2, crysis 3 oynadım gayet akıcı bir oyun oynanıyor.
Şimdi sorum ise monitör alırken nelere dikkat etmem gerek, nasıl bir monitör almalıyım?
Bu da topladığım pc arkadaşlar image.jpgimage.jpg

Ekran boyutuna sen karar verirsin şimdi buraya dünya kadar link doldururuz sadece şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Ekran tazeleme hızı dediğimiz hz olayına dikkat et olabildiğince yüksek hz değerine sahip olan bir monitör seç fazla aksiyonlu oyunlarda ekran yırtılması dediğimiz olayı yaşama oyun zevkin kaçmasın. Girişleri zengin olsun vga girişi olanlarda uzak durmanı tavsiye ederim dvı veya hdmı girişlerinden en az 2 tane olsun güç tüketimine dikkat et led panel al az yakar. :) Karar senin. Hayırlı olsun şimdiden.

Konu başlığı yanlış olmuş. Yeni sistem için monitör tavsiyesi olmalıydı. @Recep Baltaş bilgilerinize :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı