Yeni Toplanan Kasa Görüntü Gelmiyor

15 gün süresi bitmeden götürün iade kabul etmezler yoksa.
Cumartesi almıştım. Bu Cumartesi götüreceğim zaten. 1 haftalık bir süre var arada. Yani sorun yok. Çözüm önerin var mı?

montajı vatana yaptırdıysan kesin al kasayı komple götür, adam akıllı tekrardan donanım ve montaj yapsınlar
Öyle yapacağım. Fakat götürene kadar bu konunun açık olmasını istiyorum. Çözüm tavsiyesi olanlar esirgemesin. İyi sosyaller.

Farklı bir ekran kartı dene. Olmadı onboarddan görüntü dene. Oda olmadı kasanın elektrik bağlantısını kes, BIOS pilini çıkart, 1 dk sonra tak dene. Aklıma bunlar geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir ekran kartı dene. Olmadı onboard dan görüntü dene. Oda olmadı kasanın elektirik bağlantısını kes bios pilini çıkart 1 dk sonra tak dene. Aklıma bunlar geliyor.
Pille alakası yok. Test ettirdim bizim bilgisayarcıya. Sorun büyük ihtimalle ekran kartında dedi. Başka ekran kartı elimde yok. Zaten onboard ekran kartı yok anakartta.

Götürene kadar bence kendin fazla kurcalama derim, hani sonra kullanıcı hatası demesinler. Birde ekstra ücret çıkmasın.

PC'yi başka bir monitöre yada TV'ye daha sonrada monitörünü başka bir PC'ye bağlayıp dene.
Bir arkadaşından ya da komşumdan PC'sini ödünç isteyip deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı