Yeni toplanan sistem çalışmıyor

Order S

Decapat
Yeni bir sistem topladım dün. Anakarta tüm bağlantılarını yaptım ama çalıştıramadım bir türlü yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştıramadığınızdan kasıt nedir? Bilgisayar mı çalışmıyor görüntü mü gelmiyor.
PSU bağlantılarını doğru yaptığını ve psu anahtarını açtığından emin misin? Parçaları söyler misin?

Kasa içi düzgün bir fotoğraf atabilir misin? Düzgünden kastım net ve anlaşılır olması.

Çalıştıramadığınızdan kasıt nedir? Bilgisayar mı çalışmıyor görüntü mü gelmiyor.
PSU bağlantılarını doğru yaptığını ve psu anahtarını açtığından emin misin? Parçaları söyler misin?
bilgisayar çalışmıyor anahtarı açtığımdan eminim kablo olarakta hata yaptığımı sanmıyorum

B

Yeni bir sistem topladım dün. Anakarta tüm bağlantılarını yaptım ama çalıştıramadım bir türlü yardımcı olur musunuz?

Bende ilk bilgisayarı topladım PC çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyordu bir daha aradım topladığım yeri geri yollayın dediler yolladım. Anakartı sıkıntılı çıktı yenisi takıp yolladılar 4 senedir sıkıntısız kullanıyorum.

Screenshot_111.png

Kasa içi düzgün bir fotoğraf atabilir misin? Düzgünden kastım net ve anlaşılır olması.
buyrun hocam.

Anakartta herhangi bir uyarı ışığı yanıyor mu?
yanmıyor.

kasa içi biraz dağınık kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı