Yeni toplanan sistem kasa fan bağlantısı nasıl yapılır?

Başında durursanız bir şey olmaz.
Artık mecburen öyle yaparım.
Cevap veren herkese teşekkür ederim. Güvenilir olduğunu düşündüğüm bir bilgisayarcı var, yarın PCyi götürüp baktırıcam. İnşallah çok masraf çıkmaz bir gelişme olursa burayı güncellerim.
Yeni PC bozuldu diye çok moralim bozuldu gittim biraz annemle muhabbet ettim odama geri geldim, denemek için güç tuşuna bastım PC sorunsuz çalıştı 😅 Şu an bütün fanlar çalışıyor, ışıkları da yanıyor ama daha fazla kontrolcüyle uğraşmaya cesaretim yok. Böyle kalsın yeşil güzel renk 😂

Son düzenleme:
Cevap veren herkese teşekkür ederim. Güvenilir olduğunu düşündüğüm bir bilgisayarcı var, yarın PCyi götürüp baktırıcam. İnşallah çok masraf çıkmaz bir gelişme olursa burayı güncellerim.
Yeni PC bozuldu diye çok moralim bozuldu gittim biraz annemle muhabbet ettim odama geri geldim, denemek için güç tuşuna bastım PC sorunsuz çalıştı 😅 Şu an bütün fanlar çalışıyor, ışıkları da yanıyor ama daha fazla kontrolcüyle uğraşmaya cesaretim yok. Böyle kalsın yeşil güzel renk 😂
Hocam biraz geç geldim ama aynı durum bizzat başıma geldi. SYS_Fan girişindeki kabloyu çıkartıp takınca düzelmişti.

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Güvenilir olduğunu düşündüğüm bir bilgisayarcı var, yarın PC'yi götürüp baktıracağım. İnşallah çok masraf çıkmaz bir gelişme olursa burayı güncellerim.
Yeni PC bozuldu diye çok moralim bozuldu gittim biraz annemle muhabbet ettim odama geri geldim, denemek için güç tuşuna bastım PC sorunsuz çalıştı 😅 şu an bütün fanlar çalışıyor, ışıkları da yanıyor ama daha fazla kontrolcüyle uğraşmaya cesaretim yok. Böyle kalsın yeşil güzel renk 😂

Ne mutlu! Acaba sisteminizi mi bozdum diye kara kara düşünüyordum, içime su serpildi. Şu an kontrol ettim, SYS_FAN girişine taktığınız kablo Floppy güç kablosuna benziyor, bir anlık dalgımlığıma gelmiş olmalı.

Hocam biraz geç geldim ama aynı durum bizzat başıma geldi. SYS_Fan girişindeki kabloyu çıkartıp takınca düzelmişti.
Sizce
Ne mutlu! Acaba sisteminizi mi bozdum diye kara kara düşünüyordum, içime su serpildi. Şu an kontrol ettim, SYS_FAN girişine taktığınız kablo Floppy güç kablosuna benziyor, bir anlık dalgımlığıma gelmiş olmalı.
Aslında sizi ben yanılttım biraz, kablonun SYS_FAN girişine uygun olmadığını düşünmüştüm çentiğinden dolayı ama yine de taktım işte :) En azından bir sorun çıkmadı zahmet edip ilgilenmeniz yeterli tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı