Yenilenmiş iPhone 8 64 GB alınır mı?

Yenilenmiş telefonların artısı arıza durumlarında belli bir muhatap bulabiliyor olmanız ve imei-hırsızlık gibi sorunlar yaşamıyor olmanız. Eksisi ise telefonun ekranı orjinal değil iyi bir muadil olması.

2021 Aralık ayında 1.800 liraya yenilenmiş 6s aldım. Hala kullanıyorum. Fakat benim kullanımım twitter wpp vs. gibi programlar olduğu için yetiyor.

Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyoruz, bu cihazı alırken Teknosa'da 5000 TL çek kullanacağız. Önerilerinizi bekliyorum. Teknosa haricinde başka marka/model atmazsanız sevirim.

Üzerine 1000 TL nakit çıkabilirim. iPhone modelleri önceliğimdir.

Üzerine 1000TL daha ekleyip ikinci el SE 2020 almanı tavsiye ederim.

Oyun oynamayan biriyseniz gayet yeterli. Benim su an pil sagligim %77 ve sabahtan aksama kadar idare ediyor. %100 olsaydi belki 2 gunumu bile cikarabilirdi.

Anladım hocam bir de bu normal bataryanın miliamperinden daha yüksek miliamperli bataryalar satılıyor onlardan taksam kullanım sürem uzar mı yoksa XR mı almalıyım çok arasında kaldım. Telefonu tek elle kullanmayı seviyorum.

Anladım hocam bir de bu normal bataryanın miliamperinden daha yüksek miliamperli bataryalar satılıyor onlardan taksam kullanım sürem uzar mı yoksa XR mı almalıyım çok arasında kaldım. Telefonu tek elle kullanmayı seviyorum.
Tercih edilebilir. XR kötü bir telefon değil. Hatta ben XR bulsam alırdım.
Orijinal batarya öneriyorum. Diğerlerini deneyimlemedim.

Geri
Yukarı