Yenilenmiş iPhone XS alınır mı?

Tutkuu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çikolatalı Süt İçme
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Ben telefonumu değiştireceğim şu anki telefonum Redmi Note 10S ve Android'den sıkıldım kesin olarak iPhone almayı düşünüyorum.
İnternette fiyat olarak yenilenmiş mükemmel durumda denilen XS bana cazip geldi. Benim için önemli olan kameradır oyun oynamam, Android önermenizi istemiyorum bütçem 15 bin TL civarı taksitli olması lazım.

Oyun oynamıyorum sadece kamera ve sosyal medya ile işim olur ve Android kullanmak istemiyorum.

Yeni bir parasının en iyi değerini androidde alacak ama iphone takıntılı biri. Size yardım yok kardeşim İphone 11 bile 23 24ten başlıyor ne İphoneu alacaksın.

Xs genel anlamda günümüzde hala kullanılabilir akıcı bir cihaz. Yenilenmiş cihazlarda çoğu zaman birçok parçası yan sanayi ile değiştirilmiş cihazlar olabiliyor. Bence peşin alacak durumunuz varsa ikinci el ilanlardan temiz bulursanız almanız taraftarıyım.

O bütçede XS alınmaz. Yenilenmiş bir telefonda alınmaz. Yan sanayi parçalar kullanılıyor.

Oyun oynamıyorum sadece kamera ve sosyal medya ile işim olur ve Android kullanmak istemiyorum.

Seçim sana kalmış o zaman. Bu bütçede iOS yönelmek mantıksız. XS Max kullanıyorum ve ufak tefek takılmalar yaşatıyor arada sırada. Bütçen taksit ile 15k olmasaydı ikinci el 11 yakalardın.

Geri
Yukarı