Yenilenmiş S21 vs S20 FE

Bütçe
12000-18000

yusuf_emir_cnd

Picopat
Daha fazla  
Samsung marka bir telefon almak istiyorum. Aklımda S21FE var, param yetmezse bu iki telefon arasında da seçim yapmam gerekebilir. S21'in S20 FE'den daha iyi olduğunu biliyoruz fakat yenilenmiş telefonda sıkıntı olabileceğini söylüyorlar, o yüzden size de bir sormak istedim.

Alirsam Teknosa'dan alacağım açıkçası S20FE'nin estetiğini pek beğenmiyorum o yüzden S21 almak istiyorum ama bilemiyorum sorun çıkartır mı diye.
Güvenilir bir satıcıdan alırsanız sorun olacağını sanmıyorum. Ancak siz bilirsiniz. Ben kendime alacak olsam S20FE alırım. Benim içinn kullanılmamış 0 olması önemli.

Güvenilir bir satıcıdan alırsanız sorun olacağını sanmıyorum. Ancak siz bilirsiniz. Ben kendime alacak olsam S20FE alırım. Benim içinn kullanılmamış 0 olması önemli.

Başka kişilerde fikirlerini belirtsinler öyle karar vereceğim umarım direkt 21FE yi alabilirim de bunlar arasında seçim yapmam gerekmez.

Karar sizin olmalı. Burdan birisi yenilenmiş der sonra sorun yaşarsınız üzülürsünüz. Şahsen ben sıfır s20fe alırdım. Tasarım dili olarak biraz eski ama yenilenmiş telefon kumarından daha mantıklı bence.

Karar sizin olmalı. Buradan birisi yenilenmiş der sonra sorun yaşarsınız üzülürsünüz. Şahsen ben sıfır S20FE alırdım. Tasarım dili olarak biraz eski ama yenilenmiş telefon kumarından daha mantıklı bence.

Aşırı F/P telefonda kamerasının görünüşü çok kötü ya bilemiyorum sırf kameraların konumu sevmediğim için Redmi telefonları eledim şimdi bunu almak biraz garip olacak...

Yeni konular

Geri
Yukarı