Yennefer of Vengerberg'in hayatı ve hırsı

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Bu videoda Witcher evrenine oldukça hakim olan İnan Köse, Yennefer of Vengerberg'in muhteşem karakter gelişimini, yaşadıkları olaylar çerçevesinde anlatıyor. İnan Köse YouTube dünyasında çok ön planda biri olmasa da kendisi Triss Merigold sevdalısıdır.
Bu videoyu izledikten sonra hatta kendiniz de araştırıp oturup bir düşünün, zorluklar ve sıkıntılarla büyümüş güçlü karakter, fedakarlık dolu Yennefer ile belirsizliklerle dolu Triss kıyaslanabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şu olayı garip buluyorum Geralt Ciriyi kızı gibi görüyor fakat Triss kardeşi gibi görüyor fakat aynı zamanda Geralt ile birlikte olmak istiyor. Zaten Witcher dünyasında yaşlar yeterince karmaşık değilmiş gibi bir de bunu da dallanıp budaklandırmışlar.

Kitaplarını okuduktan sonra kendisinden nefret ettiğim karakter.. Bu saatten sonra kimse sevdiremez bunu bana. Geralt'ın buna tekmeyi basıp göndermesini çok isterdim.

Kitaplarını okuduktan sonra kendisinden nefret ettiğim karakter.. Bu saatten sonra kimse sevdiremez bunu bana. Geralt'ın buna tekmeyi basıp göndermesini çok isterdim.
Evet kitap ve oyun arasında çok fark var gerçekten. Bana mı öyle geliyor yoksa kitapta iğrenç seviyede betimleme mi var birkaç sayfa boyunca sahire kıyafeti falan betimliyor.

Ben şu olayı garip buluyorum Geralt Ciriyi kızı gibi görüyor fakat Triss kardeşi gibi görüyor fakat aynı zamanda Geralt ile birlikte olmak istiyor. Zaten Witcher dünyasında yaşlar yeterince karmaşık değilmiş gibi bir de bunu da dallanıp budaklandırmışlar.
Çünkü Triss dengesiz ve çözümsüz bir karakter. Oysa Yennefer, Geralt'ı sevgili, Ciri'yi ise kızı olarak görür. Gayet düz aile mantığı.
Geralt çok masum Yen mi suçlu şimdi?
Evet kitap ve oyun arasında çok fark var gerçekten. Bana mı öyle geliyor yoksa kitapta iğrenç seviyede betimleme mi var birkaç sayfa boyunca sahire kıyafeti falan betimliyor.
Ama o betimlemeleri ben çok seviyorum.
Son satırlar olmasa güzeldi.
Bu videodan sonra Triss'e diss atmamak olur muydu sence?

Çünkü Triss dengesiz ve çözümsüz bir karakter. Oysa Yennefer, Geralt'ı sevgili, Ciri'yi ise kızı olarak görür. Gayet düz aile mantığı.

Geralt çok masum Yen mi suçlu şimdi?

Ama o betimlemeleri ben çok seviyorum.

Bu videodan sonra Triss'e diss atmamak olur muydu sence?
Yani evet betimleme güzeldir ama 3 sayfa sahire göğüsleri okumaktansa Geraltın heleley heleleley diye bağıran kadınla garkolan kesmesini okumayı tercih ederim. :D

Yani evet betimleme güzeldir ama 3 sayfa sahire göğüsleri okumaktansa Geraltın heleley heleleley diye bağıran kadınla garkolan kesmesini okumayı tercih ederim. :D
Bu tarz kitaplarda bu derece betimlemeler normaldir zaten, The Witcher'a özgün bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı