Yerde 10 bin dolar çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar tamam en son beni hırsızlıkla suçlayanlar oldu mükemmelsiniz zaten :D iyi niyetli arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum ve ben polise gidiyorum herkesin günahı boynuna sonuçta ben yemeyecegim kim yerse yesin çok sıkıntı girdi içime.

Tamamen sizin kararınız hocam. Burada dönen fakir edebiyatlarını pek takmayın. Harcamak istiyorsanız ve riski alıyorsanız harcayın. Yok ben risk istemiyorum gönlüm el vermiyor diyorsanız verin polise, emniyet harcasın.

İyi geceler. Polise gitmecen önce doğruluğundan emin olun. Sahte para götürüp dayak yemeyin sonra.

Arkadaşlar tamam En son beni hırsızlıkla suçlayanlar oldu mükemmelsiniz zaten :D İyi niyetli arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum ve ben polise gidiyorum Herkesin günahı boynuna sonuçta ben yemeyecegim kim yerse yesin çok sıkıntı girdi içime.

İç ses. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşünsenize gece gidiyorsunuz ve 185 bin tl buluyorsunuz harbiden ilginç bir durum.

Nasıl suç dğeil? Sen 2 sene boyunca para biriktirsen sonra gidip düşürsen birisi çalıp istediği gibi yese mutlu mu olursun? Suç olmasını bırak insan vicdanlı olur birazcık.

Devlet sahibini bulamazsa kendi bünyesine alıyor parayı devlet hırsızmı oluyor?

Nasıl suç dğeil? Sen 2 sene boyunca para biriktirsen sonra gidip düşürsen birisi çalıp istediği gibi yese mutlu mu olursun? Suç olmasını bırak insan vicdanlı olur birazcık.

Bana mı sordu parasını yere atıyorken? Hayır.
Bak arkadaş demiş ki parayı sahibine iade edeceğim, alacağı maksimum şey kuru bir teşekkürden ötesi olamaz.

Olay sadece polis ile alakalı değilki işin içine mafya da girebilirde 10.000 dolar az para yine mafya için çok garip çıkılmıyor işin içinden.

Mafya için 10 bin dolar çerez parasıdır. Eğer öyle de bir şey varsa o parayı zaten düşüren mafya elemanından tahsil ederler.

Yerden para bulmakla hırsızlığın ne alakası var? Ayrıca sahibine güvenli yoldan ulaştırmaya çalışıyor.
Bu para yüklü bir miktar, Türkiye şartları altında kazanılması çok çok zor bir meblağ, acilen teslim edilmesi gerekiyor, başı belaya girebilir. Bu kadar büyük bir paranın alınıp cebe atılması hırsızlık.

Ayrıca size ne oldu böyle ? Geçen sene korsan oyun oynuyorum diye bana atıp tutuyordunuz, eee o zaman korsan oyunda Torrent'e düşmeseymiş, size göre emek, emekçinin hakkı değil mi ? Adamın kazandığı parayı cebe atmak hak mı ?

Az önce atmış olduğunuz fotoğraftaki arka planda elinizdeki dolarları yayarak yelpaze şeklinde fotoğraf çekip atın demiştim ama yapmadınız. Elinizde bu kadar dolar var mı yok mu? Varsa imitasyon mu değil mi? Muhabbet bir yana siber takibe takılacaksınız, haberiniz olsun. Çünkü ortada kayıp da olsa, unutulmuş da olsa yada birileri tarafından kasten bırakılmış da olsa kaynağı belli olmayan bir para var. Yazdıklarımı ciddiye almanızı tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı