Yere basmaya korkuyorum

Yere bastığımda böceğe basakmışım gibi oluyor fobi gibi bir şey oldu. Artık PC başında otururken yere basmaktan korktuğum için sandalyenin üzerine çıkıp oynuyorum. Çözümü yok mu? Az önce de arkadaş banyomda böcekler var diye konu açmıştı. Alta da biri bu böcek olabilir mi diye fotoğraf atmıştı. Fobim 2 katına çıktı. Klavyeyi kullanmaya korkuyorum içinden böcek çıkacak diye. Bunun çözümü var mı?

Bu yaşına nasıl geldin hiç mi dışarı çıkmadın neyse git tek başına 2 gün kamp yap gel.

Yere bastığımda böceğe basakmışım gibi oluyor fobi gibi bir şey oldu. Artık PC başında otururken yere basmaktan korktuğum için sandalyenin üzerine çıkıp oynuyorum. Çözümü yok mu? Az önce de arkadaş banyomda böcekler var diye konu açmıştı. Alta da biri bu böcek olabilir mi diye fotoğraf atmıştı. Fobim 2 katına çıktı. Klavyeyi kullanmaya korkuyorum içinden böcek çıkacak diye. Bunun çözümü var mı?
Korkularınız üstüne gidin. Ben kışın yükseklik korkumu yenmek için köyde ki evin çatısından atlamıştım. Bir daha atlamadım zaten. Yükseklik korkusuda kalmadı atlarsam ne olacağını mis gibi biliyorum.

1621193109108.png

Buna binip gezebilirsiniz. Veya yere basabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı