Yerel disk D'ye yanlışlıkla program kurdum

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda sadece hard disk var. C ve D olarak ikiye bölmüştüm. Windows 10'u C'ye kurdum. Oyun indirilirken, D'yi seçtim. Microsoft C++. Net framework gibi şeyleri kurmamı istedi. Bunları D'ye kurmuş oldum dolayısıyla. Sorun olur mu?

Kurulumu D'ye kurduğuna emin isen oradan kullanır. Problem olmaz. Ben de bazı oyunları C diskine, diğerlerini de D diskine kuruyorum. Tekrardan kurulum yapmana gerek yok aslında. Sorunsuz kullanılıyorsa değiştirme istersen.

Oyunu D'den çalıştırmış olman kurulumun D'ye yapıldığını göstermez. C'ye kurmuş olabilirsin.
Evet haklısın o sadece launcher, setupun kurulu olduğu yermiş. Çünkü yereldisk Dm de başka klasör yoktu 1,2 fotoğraf dosyası vs. okadar. Tek bulabildiğim, kurma dosyaları, bunu da oyunun launcherını başlatmadan önce D seçmiştim ondan oraya yüklenmiş. Teşekkürler yorumlarınız için, neden bilmiyorum ama bilgisayarıma çok değer veriyorum bu konularda :). Konuyu araştıranlar okursa; çoğu oyunlarda bu programların son sürümü yükleniyormuş, isteyenler windows updatedan de güncelleyebilir. Ama ben takıntılı olduğum için konuyu açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı