Çözüldü "Yetkisiz değişiklikler engellendi" uyarısı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bilgisayara crackli yazılım indirmiştim ve 2-3 gün sona bilgisayara Windows Defender'dan bildirim gelmeye başladı ve GTA'ya girince hesabımdan çıkmış ve asla giremedim. Gmail hesabıma erişimiimi kaybettim ve bilgisayarım SS almamaya başladı. Galiba trojan bulaştı ve nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. Kaspersky gibi sağlam antivirusler trojanı tespit edip silebilir mi? Üstelik GTA hesabıma giriş yapabilir miyim?
Örneğin gelen bildirimler:

1710364841075.png

1710364863157.png

Dosya Ekleri

• 1710364734952.png
    1710364734952.png
    152,4 KB · Görüntüleme: 19
  • 1710364783613.png
    1710364783613.png
    99,5 KB · Görüntüleme: 9
Çözüm
Denetimli klasör koruması açık kalmış. Bu koruma cihazınızdaki tüm uygulamaların denetimli klasör korumasında belirtilen yollara erişimini engellemek için kullanılır.
1710366197439.png

Yine de virüs olduğundan şüpheleniyorsanız Malwarebytes ile tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.
Denetimli klasör koruması açık kalmış. Bu koruma cihazınızdaki tüm uygulamaların denetimli klasör korumasında belirtilen yollara erişimini engellemek için kullanılır.
1710366197439.png

Yine de virüs olduğundan şüpheleniyorsanız Malwarebytes ile tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Çözüm
Eki Görüntüle 2140352

Arkadaşlarımın çoğu Kaspersky önerdi onunla tarayabilir miyim?

Eki Görüntüle 2140352

Yine de virüs olduğundan şüpheleniyorsanız Malwarebytes ile tam tarama yapmanızı tavsiye

Hocam dediklerinizi yaptım fakat hala GTA Online giremiyorum acaba trojan ile şifre değiştirmiş olma ihtimalleri var mı?

Son düzenleme:
Kaspersky'de iyidir fakat Malwarebytes öneririm virüs taraması konusunda

Rockstar hesabınıza giriş yapamıyorsunuz hocam doğru mu anladım?

Evet giremiyordum ama desteğe falan yazdım büyük ihtimalle şu denetimli klasör denilen şeyden kaynaklı bir sıkıntı olmuş sil yükle dosya doğrulama falan yaptım sonra hesaba tekrar geri giriş yapabildim.

Geri
Yukarı