Yıllar önce çalınan Roblox hesabı kurtarılabilir mi?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Çocukken Roblox hesabımı çaldırmıştım şimdiyse o hesabı geri alıp eskiden oynadığım oyunlara bakmak istiyorum. Hesabı alan kişi pek ellemiş gibi durmuyor hesaba. Fakat ne e-posta eklediğimi hatırlıyorum ne de bir şey hatırladığım şey hesabın eski şifresi. Bunu alabilmemin bir yolu var mı?

Çocukken Roblox hesabımı çaldırmıştım şimdiyse o hesabı geri alıp eskiden oynadığım oyunlara bakmak istiyorum. Hesabı alan kişi pek ellemiş gibi durmuyor hesaba. Fakat ne e-posta eklediğimi hatırlıyorum ne de bir şey hatırladığım şey hesabın eski şifresi. Bunu alabilmemin bir yolu var mı?

Oyundaki adınızı hatırlıyorsanız ve alan kişi 2 adımlı doğrulma koymamışsa alabilirsiniz.

Arkadaş mailini dahi bilmiyor, 5 sene sonra roblox oynayası gelmiş. Ne diyecek desteğe? 5 sene önce çalınan ama mailini bile bilmediğim hesabı geri verin mi?

Alamaz, almasın zaten.

Arkadaş mailini dahi bilmiyor, 5 sene sonra Roblox oynayası gelmiş. Ne diyecek desteğe? 5 sene önce çalınan ama mailini bile bilmediğim hesabı geri verin mi?

Alamaz, almasın zaten.

Destekle alakalı bir konu yok siteye girecek şifresi değiştirilmişse telefon numarasıyla kod aracılığıyla şifresi ya da adına ulaşabiliyor.

Geri
Yukarı