YKS 2023 için geç mi kaldım?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, kafama takılan birkaç şeyi sormak istedim. Ben 12. sınıfa geçtim, şu an bir dershaneye gidiyorum. TYT denemelerinde Türkçe 32-33, Sosyal 15 civarı, Matematik 19-22 arası, Fen de en fazla 5-6 geliyor. AYT konusunda da Biyolojim sağlam, gerisi geçen seneden hatırladıklarım sadece. Bu durumda iyi bir sıralama tutturulabilir mi? Benim hedefim 50-55K şu an için. Son seneye 4 sene sığmaz lafı hep aklıma geliyor ama TYT bitmiş sayılır, fen ve matematiği geliştireceğim sadece. Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba, kafama takılan birkaç şeyi sormak istedim. Ben 12. sınıfa geçtim, şu an bir dershaneye gidiyorum. TYT denemelerinde Türkçe 32-33, Sosyal 15 civarı, Matematik 19-22 arası, Fen de en fazla 5-6 geliyor. AYT konusunda da Biyolojim sağlam, gerisi geçen seneden hatırladıklarım sadece. Bu durumda iyi bir sıralama tutturulabilir mi? Benim hedefim 50-55K şu an için. Son seneye 4 sene sığmaz lafı hep aklıma geliyor ama TYT bitmiş sayılır, fen ve matematiği geliştireceğim sadece. Teşekkür ederim şimdiden.

Ben senin zamanında 40-50 net falan yapıyordum ama 20K'ya girdim TYT bitmemesine rağmen. 4 sene 1 seneye sığmaz diye bir şey yok. Ben tüm AYT ve 10. sınıfı 12'de öğrendim korona yüzünden 😃 12. sınıf başlarında ben de böyle düşünmüyor değildim.

Ben lise sondayken 5-6 matematik neti anca yapabiliyordum, sadece matematik ve türkçe kastım tyt,ayt töder denemesinde ayt mat 39 net yapmisligim var. Olurda mezuna kalırsan kurstan ziyada özel ders tipi tercih etmeni öneririm.

Bence sizin endişeye kapılmak yapıcağınız en son şey olmalı eğer ara vermeden sıkı çalışırsanız her gün dünden iyi olursanız çok rahat derece yapabileceğinize inanıyorum.Ben şuan mezunum sınavda berbat bir sonuç aldım ve önümüzdeki 1 senede bunu düzeltmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım.Başarırım veya başaramam,fakat başaracağımı umarak sıkı çalışacağım.Sizde bu netler ile hiç gerek olmayan endişeyi unutun ve hayallerinizi endişenin yerine koyup çalışmaya devam edin.

Merhaba, kafama takılan birkaç şeyi sormak istedim. Ben 12. sınıfa geçtim, şu an bir dershaneye gidiyorum. TYT denemelerinde Türkçe 32-33, sosyal 15 civarı, matematik 19-22 arası, fen de en fazla 5-6 geliyor. AYT konusunda da biyolojim sağlam, gerisi geçen seneden hatırladıklarım sadece. Bu durumda iyi bir sıralama tutturulabilir mi? Benim hedefim 50-55k şu an için. Son seneye 4 sene sığmaz lafı hep aklıma geliyor ama TYT bitmiş sayılır, fen ve matematiği geliştireceğim sadece. Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam henüz geç değil, yolun başı 2. dönem bile akıllanan kişiler gördüm, şuandan itibaren güzel bir çalışma ile 40 bin bile gelir bence.

Bence günde en azından 5-6 saat çalışmaya başlamanın tam zamanı şu an. Yaz sonuna kadar dediğiniz gibi TYT netlerinizi arttırabilirseniz gayet iyi olur; AYT'de ise 11. sınıfı iyice tekrar edin derim. Eğer 11. sınıfı boş geçmediyseniz her konuyu az çok bildiğinizden tekrar etmesi daha kolay olur zaten.

Geri
Yukarı