YKS 2023 Serüvenim

Hocam konuyu takibe aldım. Sınavda başarılar dilerim, ben de seninle birlikte YKS'ye hazırlanıyorum 😃 EA'dan hazırlanıyorum, ilk 50k'ya girersem mutlu olacağım. Geçen ay yapılan Özdebir denemesinde TYT 57 net, AYT (EA) 43 net geldi. Geçen haftaki denemede ise TYT 73 geldi. Henüz çalışma temposuna girmedim, ama okulda geçirdiğimiz derslerin 3'te 2'si ders çalışmakla geçiyor.

Fazla web tasarım yapınca kafa gidiyormuş bunu öğrendim. 😂
Canınız sağolsun hocam bende etrafı P(x) olarak falan görüyorum, oluyor öyle şeyler arada :D.

Bende MSÜ ve YKS'ye hazırlanıyorum ama okumak gibi bir niyetim yok astsubay/Subay olmak için okuyorum olurda kazanamazsam uzman çavuş olurum sanırım.
Hava subayı olmak doktor olmak kadar çocukluk hayalimdi ama maalesef boy sınırı üstünde olduğum için giremiyorum. O yüzden en çok istediğim şeyi hedefledim.

Canınız sağ olsun hocam bende etrafı p(x) olarak falan görüyorum, oluyor öyle şeyler arada :D.

Hava subayı olmak doktor olmak kadar çocukluk hayalimdi ama maalesef boy sınırı üstünde olduğum için giremiyorum. O yüzden en çok istediğim şeyi hedefledim.

Sınav zamanı kelimeleri yüklem vs diye ayırmaya çalışıyordum bende. 😀

Nasıl çalışıyorsun neler netlerini arttırdı bahseder misin? 10. sınıfım şuan ileride lazım olur :D. Bana ne tavsiyeleri verebilirsin 10. sınıf öğrencesine?

Nasıl çalışıyorsun neler netlerini arttırdı bahseder misin? 10. sınıfım şuan ileride lazım olur :D. Bana ne tavsiyeleri verebilirsin 10. sınıf öğrencesine?
Hocam şöyle söyleyeyim ben netlerimin artışının eksiklerime bağlı olduğunu düşünüyorum. Çok eksik olduğu için tamamlamaya başlayınca yükseldim birden. Zaten hemen hemen çakılmaya başladı netler 85 bandında. Başlarda TYT’ye yüklenmiştim tabii ki AYT aksatmadan onun etkisi oldu. Tek sıkıntım TYT Matematik. Süre sorunumdan dolayı onu da arttırabilirsem 95-100 netlere çıkacağım. Sana tavsiyem kesinlikle 9-10’u ihmal etme ve düzgünce çalış. İleride çok faydasını göreceksin emin ol.

Sınav zamanı kelimeleri yüklem vs diye ayırmaya çalışıyordum bende. 😀
Bende de var o :D. Bazen durduk yere kafamda hesaplamalar falan yapıyorum.

Ben de hazırlanıyorum. İnşAllah gönlümüzce geçer sınav. 🙏 TYT 65 net civarı geliyor. AYT ise 15-20 civarı. AYT matematik için sadece Bilgi Sarmal cozuyorum. 345 veya Mert Hoca 90 günde AYT Video Kamp kitabını alacağım. Sizce AYT matematikten ne almalıyım? Matematik hocam sınava kadar 345, Toprak, 3D, Acil, Orijinal bitir diyor. 😀

AYT Fizik için de ne yapacağımı şaşırdım. Konuları çok uzun ve ağır. Ona çok fazla çalışmak yerine ağırlığımı kimya ve biyolojiye vermeyi düşünüyorum. TYT'de ise fkb'ye tam şekilde hazırlanmak istiyorum.

Geri
Yukarı