YKS 9 aylık çalışma ile sayısalda ilk bine girilir mi?

Bu soruyu sormam ile ne alakası var kazanamayacağımın?

Kendine güvenmiyorsun burada insanların seni desteklemesini güzel şeyler söylemesini bekliyorsun motive olmak için. Ama en kolay kendin motive olursun öyle bir planın bile varsa kusura bakma ama şu an bu forumda vakit geçirmen bile saçma, her gelen mesaja anında cevap veriyorsun. Benden sana tavsiye insanların yorumlarını boş ver onlardan destek bekleme kendine hedefini koy ve sadece başarmak için çabala.

Kendine güvenmiyorsun burada insanların seni desteklemesini güzel şeyler söylemesini bekliyorsun motive olmak için. Ama en kolay kendin motive olursun öyle bir planın bile varsa kusura bakma ama şu an bu forumda vakit geçirmen bile saçma, her gelen mesaja anında cevap veriyorsun. Benden sana tavsiye insanların yorumlarını boş ver onlardan destek bekleme kendine hedefini koy ve sadece başarmak için çabala.
Hocam sadece mümkün mü diye merak etmiştim. Sonuçta 1 ayda kazanılacak bir hedef değil. Ona göre plan yapacağım. Mesela Eylül ayında değil Ağustos ayında başlayacağım yorumlara göre.

Hocam sadece mümkün mü diye merak etmiştim. Sonuçta 1 ayda kazanılacak bir hedef değil. Ona göre plan yapacağım. Mesela eylül ayında değil ağustos ayında başlayacağım yorumlara göre.

Şimdi başla erteleme zaman geçtikçe günler hep yetersiz gelecek ne kadar erken o kadar iyi şimdiden bile günde 1 saatte olsa başla. Çalışma kültürü bile bir anda kazanılan bir şey değil, planlarını yap en yakın sürede başla.

Şimdi başla erteleme zaman geçtikçe günler hep yetersiz gelecek ne kadar erken o kadar iyi şimdiden bile günde 1 saatte olsa başla. Çalışma kültürü bile bir anda kazanılan bir şey değil, planlarını yap en yakın sürede başla.
Tamam hocam zaten ben mezunum. Seneye bir daha mezuna kalmayı düşünüyorum. Sınava kadar çalışacağım sonra 1 ay falan dinlenip yeniden çalışmalara başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı