YKS ders çalışma düzeni nasıl sağlanır?

ziperman

Femtopat
Merhaba herkese, bildiğiniz üzere artık açığa geçme kalktı ve ben de buna hazırlıksız yakalandım. Bu yaz gayet iyi çalışıp bir yerlere geldim, okul açılınca açığa geçer, dershane/kütüphane yapıp yoluma bakardım diyorum fakat son anda gelen karar ile açığa geçme kalktı. Okulum 7.30'da başlayıp, 3.00'da bitiyor. Ardından akşam 8'e kadar dershanede kalıyorum ve bir hayli yoruluyorum. Okulda her şey 4/4'lükmüş gibi bir de kurallar da oldukça katılaştı. Çok yoruluyorum ne yapmam gerek?

Bende de durum aynı sayılır. Evim uzak ve yakında gidebileceğim bir lise yok. Sabah 6:30 evden çıkıyorum sonra 2 otobüs ile dershane sonra tek otobüs ile 8'de eve varmış oluyorum. Yol fazla yoruyor. Açığa geçmenin zorlaşması kötü oldu şuan ki okulda da çoğunlukla ücretli öğretmen var ve çoğu ders şu hafta da bile boş geçiyor. Mücadele edeceğiz bir şekilde :D

Bende de durum aynı sayılır. Evim uzak ve yakında gidebileceğim bir lise yok. Sabah 6:30 evden çıkıyorum sonra 2 otobüs ile dershane sonra tek otobüs ile 8'de eve varmış oluyorum. Yol fazla yoruyor. Açığa geçmenin zorlaşması kötü oldu şuan ki okulda da çoğunlukla ücretli öğretmen var ve çoğu ders şu hafta da bile boş geçiyor. Mücadele edeceğiz bir şekilde :D

Düzeni oturtsam gerisi kolay da işte çok zorlu bir süreç.

Kanka tavsiyem seni çok zorlamayacak bir program yapman çünkü yapamayacağın bir program olunca hem yoruluyor insan hem de çalışma boşuna gidiyor çok yoruluyorsan 30 dk 1 saat uyuyabilirsin ama zorla kendini 1 2 haftaya alışıyor insan bir de uykunu almaya çalış uyku olmayınca çalışma verimsiz geçiyor.

Geri
Yukarı