YKS için çok mu geç kaldım?

womanizer217

Centipat
Daha fazla  
Arkadaslar okul acildigi gun basladim calismaya. Tyt ve ayt’de 0’dim. Kendim calisiyorum dershaneye gitmiyorum. Ama siniftaki arkadaslarim surekli bosuna calisma gec kaldin diyor moralim bozuluyor. Sizce de cok mu gec kaldim?

Geç kalmadın kardeşim ben de birkaç hafta önce ders yapmaya başladım MSÜ KAMYO için TYT'yi 2 ayda halledersen çok zamanın olur.

Hayır. Geç kaldım diyerek yılı geçirirsen tabii geç kalırsın. Acilen başla ders çalışmaya. Sonra değil yarın değil bir ara değil hemen şimdi burada çalışmaya başlayacaksın ama.

TYT'yi 1 Ocak'den önce bitirmeyi hedefliyorum :)

Cevaplar için sağ olun kendime güvenim geldi :)

Size TYT için eğer çok sıkışırsanız tavsiyem en önemli 3 lüyü halledip AYT'ye ağırlık verin.
Bu üçlü ise; paragraf, Türkçe ve matematik. Eğer sayısal iseniz 10. sınıf fizik ve kimyasına ağırlık verin. 9.sınıf Full sözel neredeyse ve diğer seneler ile bağlantılı değil. 1 ocağa kadar TYT hallolursa çok rahatlarsın ve çok rahat yetişir. Yetişmez diyenler rakip eliyor.

@womanizer217 rica ederim kardeşim ben de aynı hedefteyim 1 Ocak'a kadar tüm konuları bitirip 30 tane deneme alıp yapmayı düşünüyorum KAMYO gideceğim için.

Geri
Yukarı