YKS için çok mu geç kaldım?

@womanizer217 rica ederim kardeşim ben de aynı hedefteyim 1 Ocak'a kadar tüm konuları bitirip 30 tane deneme alıp yapmayı düşünüyorum kamyo gideceğim için.

Bende Hava Harp Okulu istiyorum. Ve evet bende yarın en baştan TYT'ye başlayacağım. Konu sahibine sesleniyorum endişeniz olmasın kendinize güvenip çalıştığınız sürece başaramamanız için bir sebep yok.

@womanizer217 rica ederim kardeşim ben de aynı hedefteyim 1 Ocak'a kadar tüm konuları bitirip 30 tane deneme alıp yapmayı düşünüyorum kamyo gideceğim için.

İnşallah kazanirsin kanka.

Bende Hava Harp Okulu istiyorum. Ve evet bende yarın en baştan TYT'ye başlayacağım. Konu sahibine sesleniyorum endişeniz olmasın kendinize güvenip çalıştığınız sürece başaramamanız için bir sebep yok.

İnşallah yaparim 3 sene tamamen eksik olunca kendime cok guvenemedim.

@Baki akdemir en yakın zamanda göz muayenesine git, gözler eğer her biri 1.00 ve üstü çıkarsa Hava Harp'ı unut Kara veya Denize git.

TYT'yi 1 OcaK'den önce bitirmeyi hedefliyorum :)

Cevaplar için sağ olun kendime güvenim geldi :)

Hedeflerimiz benzer hocam. Geç kalmamışsınız bende 0'dan başladım ve ocağa kadar TYT'yi bitirmeyi planlıyorum. 30 net gibi komik bir netle başladığımı düşünürsek zor değil.

Geri
Yukarı