YKS için koçluk önerisi

Mertkrgx

Centipat
Daha fazla  
Yazın çalışarak biriktirdiğim paramla bu sene YKS koçluk almayı düşünüyorum. Aklımda birkaç yer var fakat buraya da sormak istedim. Önerdiğiniz güzel, kaliteli koçluk veren yerler var mı? Bütçe konusunda çok problemim yok babamdan da destek almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ciddi söylüyorum. Her dersin kitaplarından ikişer tane alın. Yani TYT matematik 2 tane AYT matematik 2 tane gibi. Güzel kaynaklar alıp bütün kitapları sonuna kadar bitirin. İlk 100k sıralamaya böylece girersiniz. Daha fazlası için yapılacak tek şey bol bol TYT denemesi çözüp hız kazanmak ve bol bol AYT soru bankası bitirip soru çeşidi görmek. Tek seferlik çalışma planı yapan yerler var pahalı değil. Hedefinize göre oralarla görüşün. Online olanları bile var. Gerisi zaten gelir.

Merhaba, ben daha önce milet Akademi'den yks koçluk aldım kaliteli olduğunu düşünüyorum bana çok faydası dokundu.
Hocam biraz araştırdım internette bunu daha önce görmüştüm. İnternet siteleri ve Youtube kanalları kaliteli duruyor. Sizin durumunuz nasıldı bu sene? Nasıl faydasını gördünüz?

Hocam biraz araştırdım internette bunu daha önce görmüştüm. İnternet siteleri ve Youtube kanalları kaliteli duruyor. Sizin durumunuz nasıldı bu sene? Nasıl faydasını gördünüz?
Ben disiplinli çalışan birisi değildim. Disiplinli çalışma konusunda çok faydası oldu. Ayrıca netlerimde büyük farklar meydana geldi, aldığım yks koçluk sayesinde. Hem düzenli hemde motive bir şekilde çalışmamı sağladılar. Bu sene sanırım sistemlerini güncelliyorlar. Bu sene daha iyi olur.

Ben disiplinli çalışan birisi değildim. Disiplinli çalışma konusunda çok faydası oldu. Ayrıca netlerimde büyük farklar meydana geldi, aldığım yks koçluk sayesinde. Hem düzenli hemde motive bir şekilde çalışmamı sağladılar. Bu sene sanırım sistemlerini güncelliyorlar. Bu sene daha iyi olur.
İyiymiş hocam senin adına sevindim biz de inşallah bu sene kazanırız. Şimdi yks koçluk hakkında bilgi almak için internet sitelerine numara bıraktım hemen ararlar mı sence? Bu Youtube'da gördüğüm Sercan hoca mı koçluk veriyor yoksa başka koçlar da var mı?

İyiymiş hocam senin adına sevindim biz de inşallah bu sene kazanırız. Şimdi yks koçluk hakkında bilgi almak için internet sitelerine numara bıraktım hemen ararlar mı sence? Bu Youtube'da gördüğüm Sercan hoca mı koçluk veriyor yoksa başka koçlar da var mı?
Gündüz ilk iş seni ararlar beni çok hızlı aramışlardı, bildiğim kadarıyla sercan hoca bilgi vermek için arıyor. Onlar detaylı anlatırlar zaten. Hem sercan hoca hemde sitede görünen diğer kişiler yks koçluk veriyorlar.

''O parayla 2 soru bankası daha al, yok şunu al bunu al...'' gibi saçma sapan önerilerde bulunmayın. Soru bankası almak, kaynağa sahip olmak önemli ama bu kadar kolay değil. Soru bankasına sahip olmak zor değil. En değerli şey zaman. Zamanı değerli kullanmayı sağlamak için bir koça ihtiyaç var. Koçsuz yapılabilir ama o kadar verimli olmayacaktır. Öğrenci heveslenir, bir yıl boyunca defalarca program yapar çoğunu bir hafta bile sürdüremez. Çünkü genelde hata yapar, yanlış kararlar verir ve bu ona büyük vakit kayıpları olarak döner. Ben bir yıl boyunca kendim, hiçbir öğretmene danışmadan çalıştım, hedefimi tutturabildim ama daha yukarılardaki bir bölüme yerleşemezdim. Motivasyon kayıpları oluyor, tecrübesizlikten kötü hazırlanan program ile çalışmaktan cayılıyor, derdini yanacağın biri olmuyor. Rakiplerinin rehber/koçları, tecrübeleriyle seni geriye düşürüyor.

Koçluk yapan birini tanımıyorum ama bence yüz yüze görüşebileceğin birini tercih et.

Yeni konular

Geri
Yukarı