YKS için tavsiye

Decorous

Decapat
Daha fazla  
Selam millet 2023 YKS için hazırlanmaya başlayacağım ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (EA) ve Bilgisayar Mühendisliği (say) arasında kaldım. Çok alakasız 2 bölüm biliyorum ama aşırı kararsız kaldım.
Sizin bölümler hakkında bilginiz var mı?

Onun dışında sınava hazırlanmak için ne yapmamı önerirsiniz Doping Hafıza'yı istiyordum ama daha önceden açılmış konulara baktığımda tavsiye edilmediğini görmüştüm.

Dershane için de zamanım yok.

Direkt kitaplar üzerinden çalışmayı düşünüyorum ama çalışma planı yapamıyorum nereden güvenilir, hangi konulara çalışmam gerektiği yazan bir çalışma programı bulabilirim veya satın alabilirim? Ya da hazırlanmak için başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi bölüm için hazırlanırsan hazırlan daha faydalı notlar almaya bak bence. Uzun uzun notlar vakit kaybettiriyor ve anlamını yitiriyor bence.

Öncelikle işe matematiği halletmekle başlayabilirsin, kanal önerisi olarak Benim Hocam kanalına bakabilirsin. Her dersten hoca var ve her dersten anlatım yapılıyor, beğeneceğini düşünüyorum. Kitap olarak da sonuç yayınlarının TYT matematik fasikülüne bakabilirsin başlangıç olarak.

Öncelikle işe matematiği halletmekle başlayabilirsin, kanal önerisi olarak Benim Hocam kanalına bakabilirsin. Her dersten hoca var ve her dersten anlatım yapılıyor, beğeneceğini düşünüyorum. Kitap olarak da sonuç yayınlarının TYT matematik fasikülüne bakabilirsin başlangıç olarak.
peki çalışma programı nasıl yapabilirim veya satın alabilirim çalışmam gereken konuları yazan vs?

Geri
Yukarı