YKS için tavsiye

Evde çalışmak kolay değildir, eğer gerçekten çalışabilirsen evde çalışmak güzel olur. Eğer evde çalışamazsan kesinlikle dershaneye gitmeni tavsiye ederim. Onun haricinde yaz bitmeden TYT'deki eksiklerini büyük ölçüde kapatabilirsen senin için çok iyi olur. Özellikle matematikte problemlere kadar olan konuları bitirip bir an önce paragraf ve problem çözme alışkanlığı kazanman lazım. Planlı programlı ilerle bir anda hepsini bitireceğim diye bir düşüncen olmasın, yavaş yavaş ama iyi bir şekikde öğrenerek ilerle. Zamanını iyi değerlendir. Dershane konusunda tekrar uyarayım, eğer evde çalışabilecek bir iradeye sahip değilsen parasına falan bakma direkt dershaneye git. Evden kendini soyutlayıp derse odaklanmak çok zor. Ama dersen ki benim için fark etmez ben evdede çalışırım, o zaman senin için dershane mantıksız olur.
Sagolun hocam benim icin mantıksız zaten oturduğum yerdeki dershaneler berbat o yüzden evden konu anlatımı dinlemeyi tercih ederim deneme olarakta evde kendim çözeceğim zaman ile yada dershanelere katılırım.

Anladım. YouTube'den öğrenemeyeceğin şey yok zaten de sınava son 2-3 ay kala deneme sınavı paketlerine kaydolursun o zaman. Atölye Eğitim'in vardı öyle bir uygulaması. En azından sınava az kala ne durumda olduğunu görmüş olursun.
Biraz tyt çalışıp deneme yapacağım zaten sonrasında eksiklerden devam.

Herkese iyi akşamlar, 17 yaşındayım ve YKS sınavına gireceğim öncelikle temelim var fakat çok fazla konu eksiklerim bulunuyor bir nevi sıfırdan başlayacağım lise konularına açıktan okuduğum için geri kaldım aslında okula gidenlerden pek bir farkım yok. Dershane gibi yerlere gitmeyi düşünmüyorum tek başıma çalışarak kazanmak istiyorum sınava giren çalışan benim gibi abilerim varsa bana akıl verirse sevinirim iyi sosyaller.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Hocam etiketleyin demiştiniz eski konuya ekledim, şimdi benim temelim az biraz var matematik olarak neler önerirsiniz 25-30 net yapmam gerekiyor ayt tyt için tyt bitirip ayt matematik geçeyim diyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı