YKS'de 5000 sıralama yapmak

Onurkurklu

Hectopat
Yer
Bursa, TÜRKİYE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hedefim 3K-5K arası. 9 bilgim orta 10.sınıf bilgim ise cidden az seviyede. Şu an da 11.sınıfım ve sene başından beri ciddi bir şekilde çalışıyorum. Yakında dershaneye gitmeyi de düşünüyorum. Sizce bu çalışma ile istediğim sıralamayı yapabilir miyim? Daha önümde 1, 30 sene var ve bu çalışmamı devam ettirirsem yapabileceğimi düşünüyorum. (sayısalım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 6K yapmış biri olarak söylüyorum. Zaman yönetimi çok önemli. 1 soruya 1 saat harcıyıp biyoloji 6 yanlış getirdim. Sürem yetmedi diye. Ben son sene çalıştım. Çalışma yöntemi çok önemli rastgele çalışmamak gerekiyor. AYT matematik çok önemli. 11. sınıfın sonunda TYT'de 95 net civari geliyorsa yaparsınız TYT'yi olabildiğince erken bitirip AYT başlayın. Her gün düzenli Türkçe denemesi çözün. TYT fen ve sosyalde bölüm denemesi çözün soru bankası alıp zaman kaybetmeyin. Olabildiğince denemeye girin 1 haftada 19 deneme çözdüğümü hatırlarım. Tek hedefiniz sınav olsun.

Çalışırsan isteğin sıralamaya girersin. Bende 11'im 9. ve 10. sınıfım iyiydi ama 9 ve 10'un iyi kötü olması etkilemez. Her gün paragraf ve problem çözmeye gayret et bende öyle yapıyorum. Benimde hedefim ilk 5.000. Sana ekstra tavsiyem kitap oku. İstersen çalışma arkadaşı olabiliriz birbirimizi gaza getiririz. :)

Geri
Yukarı