YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım konular yetişir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba deprem dolayısıyla YKS sınavında 2.dönem konuları çıkmayacakmış. Ben meslek lisesinde okuduğum için bu sene hastanede staj da görüyorum eve birazcık geç geliyorum yorgun oluyordum mezuna bırakıp girmeyi düşünüyordum. Ancak 2.dönem konuları çıkmayacağı için çalışmaya karar verdim. Pek temelim de yok şimdi çalışmaya başlasam yetişir mi? Hangi konular çıkacak daha onu da bilmiyorum. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan deli gibi Ders Videoları izlemeye başladım😀. Ancak benim matematik Fen'im çok kötü matematikten 8.sınıfdan beri 30'un üstünde not almadım. Fen de 50 60 falan alıyordum. Türkçe ve Edebiyatta okuduğumu anlamada v.s kendimi diğer arkadaşlardan birazcık üstün görüyorum. Sözel de Ortalamanın üstünde alacağımı düşünüyorum. Ezberim falan da kuvvetlidir yani. Matematik de 1 soru bile yapamayacağımı düşünüyorum. Matematik ve Fen'i fazla yapamazsam yüksek puan alabilme şansım var mıdır ? Keşke 8.sınıf ve 9.sınıfta matematiği dinleseydim derste uyumasaydım ahh. Matematikte tüm eksikliklerimi kapatamam ancak bir 5-10 net yapabilmemin bir yolu var mıdır hocam ?

Geri
Yukarı