YKS'ye son 1 gün!

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
YKS 2022'de iyi puan alamayınca mezuna kalmıştım. Fakat şimdi YKS 2023'de daha iyi puan alabileceğimi pek düşünmüyorum.

Herkese sınavda iyi şanslar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sınavda en iyi okulu kazanıp işsiz kalma şansınızda var. Kimsenin beğenmediği okula gidip memur olma şansınızda o yüzden rahat olun.
Öyle fakat hem lojistik okuyup hem de Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümünü ÇAP yapabileceğim tek üniversite olduğu için stresli hissediyorum.

Bu sınavda en iyi okulu kazanıp işsiz kalma şansınızda var. Kimsenin beğenmediği okula gidip memur olma şansınızda o yüzden rahat olun.
Vizyonumuz memur olmak mı yani? En iyi okula gidip işsiz kalma diye bir şey kendin istemezsen yok bu arada ben hiç boğaziçi mezunu ya da odtü mezunu işsiz görmedim.

Vizyonumuz memur olmak mı yani? En iyi okula gidip işsiz kalma diye bir şey kendin istemezsen yok bu arada ben hiç Boğaziçi mezunu ya da ODTÜ mezunu işsiz görmedim.

Sen görmemişsin ben gördüm. Sen dışarıda askeri ücrete çalışabilirsin veya dışarıda çok deli paralarda kazanabilirsin bunun önemi yok. Memuriyetin kafası farklı sen anlamazsın diye düşünüyorum. Gereken mesajı anladıysa arkadaş sorun yok. Biraz yazmak için yazmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı