YKS'ye son 79 gün

kahrolyks

Centipat
Daha fazla  
Gerçekten deneyimi ve bilgisi olan kişiler yazsın. YKS için az bir zaman kaldı, bu zaman dilimi iyi değerlendirilirse imkansız diye bir şey olmayacağını herkesten duyuyorum ama içinizde bu süreci deneyimlemiş ve kendi potansiyelini fark etmiş kişilerden duymanın beni rahatlatacağına inanıyorum. TYT netim minimum 65 maksimum 90. AYT için keşke daha iyi şeyler söyleyebilsem ama 20-30 civarlarında. Sorun çalışmıyor olmam ve bunun farkındayım. Birçok kişi inanmıyor ama hiç çalışmadan bu netlerdeyim resmen. Günde şu ana kadar maksimum 2saat çalışmışımdır. Önceden iyi hatta iyinin üstü bir öğrenciyken hayatta yaşadığım sıkıntılar bir tık beni yıprattı. Olduğumdan çok daha aşağı seviyelere düştüm. 11. sınıfken sadece matematikte minimum 30net yapıyordum şimdi ise Total'de o nete ulaşıyorum. Bu süreçte sadece AYT çalışıp haftada bir ya da iki kere TYT denemesine girip analiz yapmayı planlıyorum. Onun dışında neler söylemek istersiniz? Bu arada hedefim tıp. Yüksek bir hedef olduğunun farkındayım ve mezuna kalmak istemiyorum. Eğer istediğim sıralama gelmezse Kıbrıs'ta tıp okumak hakkında da görüşlerinizi alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı