Yoğun bakımda yatan tanıdığım için dualarınızı eksik etmeyin

Arkadaşlar merhaba, bir aile büyüğüm 2 Ekim 2023'te kalp krizi geçirdi ve kalbi durdu. Doktorların yoğun çabası sonucunda hayata tekrar döndürüldü ancak o zamandan beri yoğun bakımda yatıyor ve komada. 44 gündür devlet hastanesinin yoğun bakım kısmında yatmakta ve son günlerde durumu da oldukça ciddileşti. Hastanede yatan tüm hastalar, tanıdığım için dualarınızı eksik etmeyin. 🙏 Allah'ım kimseyi oraya düşürmesin, çok zor gerçekten.
Allah şifalar versin inşallah hocam.

Arkadaşlar merhaba, bir aile büyüğüm 2 Ekim 2023'te kalp krizi geçirdi ve kalbi durdu. Doktorların yoğun çabası sonucunda hayata tekrar döndürüldü ancak o zamandan beri yoğun bakımda yatıyor ve komada. 44 gündür devlet hastanesinin yoğun bakım kısmında yatmakta ve son günlerde durumu da oldukça ciddileşti. Hastanede yatan tüm hastalar, tanıdığım için dualarınızı eksik etmeyin. 🙏 Allah'ım kimseyi oraya düşürmesin, çok zor gerçekten.
Geçmiş olsun hocam. Allah kimsenin ailesini o durumlara düşürmesin cidden zor. Bende geçen ay aile büyüklerimden birini kaybettim. 26 gün yoğun bakımda kaldı ve beyin kanamasından hayatını kaybetti. Kendisini çokta severdim. Dualarım sizle acınızı anlayabilecek konumdayım.

@giovanni3453, henüz ölmedi dostum. Ağzını hayra aç. Kendisi hâlâ yoğun bakımda yatmakta. Enfeksiyon devam ediyor, gözünü yavaş yavaş açmaya başladı ve yavaş yavaş tepki vermeye de başlıyor. Sanırım iyiye gidiyor gibi.

Geçmiş olsun hocam. İnşallah kendileri tez zamanda iyileşir.

Yeni konular

Geri
Yukarı