Yol bisikleti ile günde 10 km yol almak ne kadar sürer?

Yusuf alp23

Decapat
Daha fazla  
Selamın aleyküm, yol bisikleti almayı düşünüyorum. Aklımdaki bisiklet Kron RC1000 her yaz şehire yaklaşık 10 km uzaklıktaki bahçemizde kalıyoruz ve benim her gün şehire gitmem gerekiyor. Otobüsle falan da bir yere kadar saat anlamında da özgürlüğüme kavuşmak için bir yol bisikleti alayım dedim. Size sorum şu; Bir yol bisikleti ile 10 km mesafe ortalama kaç saat veya dakika içerisinde alınabilir? Bu yolu gittikten sonra üzerimde bi yorgunluk kalır mı yani rahat bi şekilde ben 10km mesafeyi kaç dakika içerisinde alabilirim ben bu mesafeyi gittikten sonra üzerimde bir yorgunluk olmaması çok önemli benim için. Çünkü kütüphaneye gitmek için alıyorum bu bisikleti üzerimde yorgunluk ağrı vs olursa ders çalışma imkânım daralır. Bu konuya da dikkat ederseniz sevinirim daha önce kullanan ya da araştıran arkadaşlar varsa yanıtlarsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler

Yol düzse çok yormaz sizi sabah temiz havada dinç bile olabilirsiniz. Ortalama en fazla 30 dk alır diye düşünüyorum yollar düz olursa. Ama yokuş vs olması dizinizi ve sizi yorabilir. Ben daha önce her gün 6-7 km sürüyordum okula gidip gelirken. Kış günlerinde vs de biraz sıkıntı paltoyla sürseniz terliyorsunuz sürmeseniz paltoyu nereye koyacaksınız gibi bi durum oluyor ama baharda çok iyi gidebilir.

Selamın aleyküm, yol bisikleti almayı düşünüyorum. Aklımdaki bisiklet Kron RC1000 her yaz şehire yaklaşık 10 km uzaklıktaki bahçemizde kalıyoruz ve benim her gün şehire gitmem gerekiyor. Otobüsle falan da bir yere kadar saat anlamında da özgürlüğüme kavuşmak için bir yol bisikleti alayım dedim. Size sorum şu; Bir yol bisikleti ile 10 km mesafe ortalama kaç saat veya dakika içerisinde alınabilir? Bu yolu gittikten sonra üzerimde bi yorgunluk kalır mı yani rahat bi şekilde ben 10km mesafeyi kaç dakika içerisinde alabilirim ben bu mesafeyi gittikten sonra üzerimde bir yorgunluk olmaması çok önemli benim için. Çünkü kütüphaneye gitmek için alıyorum bu bisikleti üzerimde yorgunluk ağrı vs olursa ders çalışma imkânım daralır. Bu konuya da dikkat ederseniz sevinirim daha önce kullanan ya da araştıran arkadaşlar varsa yanıtlarsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler
ben 12 senelik bisikletimle yamuk sokaklardan giderecek 2,5 kilometreyi 8 dakikada gidiyorum , 20dk içinde gidersin yavaş sürmezsen

Kanka dende Mosso legarda var 20 km yi 30 dk gibi sürede alıyorum.
İmkansız. O bisiklet ile başka birinin rüzgarını almadan ve yokuş aşağı gitmeden (20km yokuş aşağı bir yer yok) 30dk boyunca sprint atmanız immmkansız. Salla kazan olmuş.

Reislerim bisikleti almamam için bi sebep yok gibi 30 dakika bi süre gayet uygun ki zaten yol düz ve asfalt yokuş da yok denilebilir cevaplarınız için teşekkürler peki sizce bisiklet tercihim iyi mi kron rc1000 yeni başlayan ben için uygun mudur yol bisikleti adamı yormaz diye düşündüğüm için alıyorum uygun mudur sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı