YouTube 2020 temasına nasıl dönülür?

Bir dakika deneyeyim.

@Shaw Dickerson hocam yine aynı şey. 2018 teması kuruyor.
Hocam zaten isteklerinizi tam karşılamıyor demiştim. 2020 varsa bakayım ama sanmıyorum.

@Jack İşte 2019 buldum hocam kllanırsanız. Eğer isterseniz, Tampermonkey gibi bir eklenti yükleyin,eklentiye tıklayın ve create new script dedikten sonra içindekileri kopyalayın ve kaydedin:

Son düzenleme:
@Shaw Dickerson hocam gerek kalmadı, bilgisayarım YouTube üzerinde bile kasıyor diye yeni sistem almaya karar verdim triplenip 😀

@Shaw Dickerson hocam sizi de uğraştırıp birden vazgeçtim özür diliyorum.

Yok hocam önemli değil. Youtube'da kasan bir bilgisayar kullanmanıza üzüldüm.
Hocam normalde çok kasan bir sistem değil R7 240 Q8300 sistem ama nedense konu YouTube ise kasıyor.

@Shaw Dickerson Linux'ta hayli hayli kasıyor. Edge, Chrome, Ungoogled Chromium, Brave ve daha bir çok tarayıcı denedim. Yine de kasıyor. Sizde oluyor mu hocam kasmalar? Özellikle bildirimler kısmında yorumlara bakarken geç gelme var mı?

@Shaw Dickerson Linux'ta hayli hayli kasıyor. Edge, Chrome, Ungoogled Chromium, Brave ve daha bir çok tarayıcı denedim. Yine de kasıyor. Sizde oluyor mu hocam kasmalar? Özellikle bildirimler kısmında yorumlara bakarken geç gelme var mı?
Yok hocam açıkcası, rahatça kullanıyorum. Linux'ta hayli hayli kasması garip. KDE veya GNOME gibi ağır bir desktop mu kullandınız? XFCE vs. daha rahat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı