YouTube Aile Premium fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

PC'de uBlock Origin kullanıyorum. Telefonda da mecburen katkanacağız o parayı haketmiyor. Telefonda zaten müzik için Apk ile Spotify Premium kuruluyor.

Papara kullanıyorsanız bence artık Spotify'a geçin hocam. YouTube aktif olarak kullanıyorsanız onu bilemem tabii.

Evet kullanıyorum ve hem YouTube hem de YouTube Music'i aktif olarak kullanıyorum. Dediğim gibi kararsızım fakat Papara Cashback'i arttırırsa aboneliği iptal etmememekte kararlıyım.

Evet kullanıyorum ve hem YouTube hem de YouTube Music'i aktif olarak kullanıyorum. Dediğim gibi kararsızım fakat Papara Cashback'i arttırırsa aboneliği iptal etmememekte kararlıyım.
Evet ben de öyle yapacağım, Exxen'de 27,50 TL'ye kadar cashback veriliyor mesela. Önceden daha azdı. Artırırlar gibime geliyor.

Ben aile üyesi alıp arkadaşla yarı yarıya bölüşüyorum aileden verdiğim kişilerden de para alıyorum :D

Geri
Yukarı