YouTube alakasız arama sonuçları çıkarıyor

Denedim. Konu içeriğinde bahsettiğim gibi matematikle alakalı videolar karşıma çıkıyor ama maksimum 3-4 tane ve bahsettiğim konuyla alakasız misal sayılar 1 yazdım yine aynı arattım palme yayınları 1. deneme sınavı sonuçları çıktı ve soru çözümleri diye sonuç çıktı.

Ya ama arkadaşlarımda vs. bu olay yok ki ben onu anlamıyorum. Bazı insanların aratmalarına baktım arkadaşlarımın vs. onlarda hiç öyle bir şey yok. Evet bozdu ama ya bu kadar bozma olmaz ama ya.

Sizde sadece "kullanıcılar şunu da izledi" kısmı çıkıyor. Ama gizli sekmedeyken çıkmaması lazım çünkü bütün ayarlarınız varsayılan oluyor gizli sekmede. Büyük ihtimalle eklentilerden kaynaklanıyor, ama gizli sekmeye eklentiyi izin vermediğiniz surece eklentilerin çalışmaması lazim. 3 ihtimal var: Lokal ağ (yani kendi ev internetinizde birşey var, internet agini degistirin olmazsa diğer ihtimallere bakın.) , eklenti, PC'deki virüs.

Sizde sadece "kullanıcılar şunu da izledi" kısmı çıkıyor. Ama gizli sekmedeyken çıkmaması lazım çünkü bütün ayarlarınız varsayılan oluyor gizli sekmede. Büyük ihtimalle eklentilerden kaynaklanıyor, ama gizli sekmeye eklentiyi izin vermediğiniz surece eklentilerin çalışmaması lazim. 3 ihtimal var: Lokal ağ (yani kendi ev internetinizde birşey var, internet agini degistirin olmazsa diğer ihtimallere bakın.) , eklenti, PC'deki virüs.
YouTubela alakalı çok eklentim var bu doğru acaba onlar etki ediyor olabilir mi? Gizli sekmede 2 YouTube eklentisi çalışıyor onları vs. kapatıp bir müsait zamanda deneyeceğim.

Benim yt'de de sorun var ama aratma değil keşfet. Hitler ai coverlar mı dersin 10 yıl önceki videolar mı dersin shitpostlar mı dersin her şey var.

Benim yt'de de sorun var ama aratma değil keşfet. Hitler ai coverlar mı dersin 10 yıl önceki videolar mı dersin shitpostlar mı dersin her şey var.
Hocam geçen gün 20 yıllık videolar düştü önüme benim YouTube öldü sandım ya ayıptır kardeşim 20 yıllık 15 yıllık videolar ne ben sürekli güncel konulardan aratmalar yapıyorum bir de ya
Tamam o zaman yüzde 97 o eklentiler yüzünden.
Allah Allah tuhaf bakacağım buna

Şu ayarları deneyin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    84,8 KB · Görüntüleme: 44
Şu ayarları deneyin.

Bununla alakası yok. Bu arkadaşı kötüde etkileyebilir daha çok kendinden alakasız videolar çıkar, kişiselleştirilmiş ayarları kapatırsa. Sitenin bir kısmı silinmiş, bunu sadece eklentiler, lokal ağ ve bilgisayar virüsleri yapabilir. En çok ihtimalde eklentidir.

Hocam geçen gün 20 yıllık videolar düştü önüme benim YouTube öldü sandım ya ayıptır kardeşim 20 yıllık 15 yıllık videolar ne ben sürekli güncel konulardan aratmalar yapıyorum bir de ya.

Allah Allah tuhaf bakacağım buna.

Kendi YouTube hesabımlada doğruladım. "kullanıcılar şunu da izledi" üstü silinmiş.
Screenshot_20231109_000330_Chrome.jpg

Geri
Yukarı