YouTube arama önerilerinde +18 sonuçlar çıkıyor

FakeGamer35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube arama önerilerinde pek hoş olmayacak şeyler gördüm maalesef. Bunları ben aramıyorum ama neden öneriyor? Bu arada bazı arkadaşlar Google aramalarıyla alakalı diyecek olsa bile hiçbir şekilde +18 arama yapmıyorum. Bunun nedeni nedir?
Düzeltme: Arkadaşlar sanırım sebebi bilgisayarımda bulunmakta olan Chrome eklentileri. Telefoumdaki YouTube uygulamasında bu tip arama sonuçları yok.

Ekran görüntüsü 2022-07-28 192808.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar YouTube arama önerilerinde pek hoş olmayacak şeyler gördüm maalesef. Bunları ben aramıyorum ama neden öneriyor? Bu arada bazı arkadaşlar Google aramalarıyla alakalı diyecek olsa bile hiçbir şekilde +18 arama yapmıyorum. Bunun nedeni nedir?

Eki Görüntüle 1466807

Bir dünya eklenti görünüyor orada. Eklentilerinizi kaldırıp geçmiş temizliği yapıp dener misiniz? Eğer ki devam ediyorsa spam uygulama yapışmıştır.

Şimdi sanırsam bu bende de oluyrodu virüs vardı bende virüs olabilir ama pek bilmiyorum sadece bende böyle olmuştu ama dediğim gibi kesin değil.

Eklentilerden dolayı oluyor yüksek ihtimalle. Bilinirliği az olan saçma sapan eklentileri kaldırın.

Hepsi bilindik eklentiler bir tane adi yakaladım test için eklemiştim. O yapıyormuş. Zaten hepsi bilindik eklentiler...

Hocam muhtemelen Google hesabınızın açık olduğu başka bir cihazdan aratılan şeyler onlar. Babanız veya kardeşiniz falan giriyor olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı