YouTube başkalarına abone olma sorunu

Oradaki IP adreslerine baktımda IP adreslerin bana ait olduğunu öğrendim. O IP adreslerin dışında farklı IP adresi gözükmüyordu. Off ne lanet bir şey bu. Bugün baktım 6 kişiye daha abone olmuşum.
@Marked One.
Hesap sizin evden başkasında var mı? Kardeşiniz falan abone olmuyor değil mi?

Aynı IP olması çok ilginç. Bilgisayarınızda virüs olabilir mi?
Sanmıyorum format atalı daha 2 ay oldu. Ama şey geçen Virtual Box'a virüs sokmaya çalışmıştım. Güvenlik duvarlarını falan devre dışı bırakmıştım sanal bilgisayarda. Ama bütün ana bilgisayar ile iletişimlerini kesmiştim. Sence bu yüzden olma şansı yüzde kaç ?

Sanmıyorum format atalı daha 2 ay oldu. Ama şey geçen Virtual Box'a virüs sokmaya çalışmıştım. Güvenlik duvarlarını falan devre dışı bırakmıştım sanal bilgisayarda. Ama bütün ana bilgisayar ile iletişimlerini kesmiştim. Sence bu yüzden olma şansı yüzde kaç ?
İnternet açık mıydı? Eğer internet açıksa girme ihtimali var ama girse bile öyle bir virüsün bu tarz bir şey yapacağını düşünmüyorum. Tabi denediğin virüse bağlı.

Evet internetim açıktı.
Sanal makinede denenen virüsler genelde çabuk etki vermesini istediğimiz yani sistemi bozmaya çalışan virüslerdir. Yani RAT virüsü falan denenmez genelde. Bu tarz bir virüs denediyseniz olabilir. Her ihtimale karşı Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapmayı dener misin?

Sanal makinede denenen virüsler genelde çabuk etki vermesini istediğimiz yani sistemi bozmaya çalışan virüslerdir. Yani rat virüsü falan denenmez genelde. Bu tarz bir virüs denediyseniz olabilir. Her ihtimale karşı Kaspersky ve malwarebytes ile tarama yapmayı dener misin?

İkisiylede tarama yapmıştım temiz çıkmıştı dün. Tekrar yapmamı ister misin?

Valla anlamadım olabilecek her ihtimali düşündük ama çözemedik maalesef. Asıl ilginç olan IP adreslerinin size ait olması.

IP adreslerinin açıklamasında şifre değişimi yazıyordu. Şifremi 2 3 kere değiştirmiştim. Valla kökten kapatacağım sonunda o olacak. YouTube hesabımdan çıkış yapıp 1-2 gün öyle kullanayım mı? Sorunun neden kaynaklandığını o zaman anlayabiliriz. Eğer devam ederse sorun hesapta sıkıntı var. Eğer sorun durmuşsa bilgisayarda bir sıkıntı olduğunu anlarız ne dersin?

Geri
Yukarı