YouTube Dark Mode ve Hız Ayarı için Eklenti Önerisi

Selim C.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Uzaklarda...
Daha fazla  
Geçen gün bir şey keşfettim. (Niye daha yeni keşfettim? Onu da bilmiyorum ya, neyse... :kararsız:)

Bu eklenti ile YouTube'ı hem karanlık modda kullanabiliyoruz, hem videoların sadece istediğimiz kalitede başlamasını sağlıyoruz, hem de videoların istediğimiz bir hız ile başlamasını da sağlayabiliyoruz. :uyku:

Eklentinin Chrome ve Chromium tabanlı browserlar için olanı: #ImprovedTube

Eklentinin Opera için olanı: #ImprovedTube

Ayrıca benim için sabit bir hız önemli değil derseniz, şu eklenti de oldukça kullanışlı... (y)

Chrome ve Chromium: #Magic Actions for YouTube

Opera: #Magic Actions for YouTube

Firefox: #Magic Actions for YouTube

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera sürüm 15'den beri Chromium tabanlı bir tarayıcı. O kısmı düzenlerseniz sevinirim.

Ama maalesef Chrome mağazasından Opera'ya veya Firefox'a eklenti kuramıyoruz. (En azından ben kuramadım...)

Orada bahsi geçen "Chromium" ifadesi, Yandex gibi yine Chrome mağazasından eklenti indirilen tarayıcılar içindi.

Ayrıca ben o mesajımda Opera, Chromium tabanlı veya değil de demedim ki zaten. :)

Magic youtube eklentisini yıllardır kullanırım. Mouse topu ile ses kısma, açma gibi olayları çok kullanışlı.

@Selim C. Download chrome extension eklentisiyle Opera'ya Chrome mağazasındaki bütün eklentileri kurabiliyorsunuz.

Sağol, ama artık pek gerekli değil zaten.

Windows 10 ile Kubuntu'yu dual boot kurdum. Ve tabii o sevdiğim tarayıcıyı, UC Browser'ı da kurdum haliyle. Yani pek gerek yok. :cool:

Yine de sağol önerin için. :)

--- Updated ---

@Silinen üye Hacı bende düzeldi karanlık mod.

Haberin olsun. ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı