YouTube içerik fikri

Arda_0038

Centipat
YouTube kanalı açmayı düşünüyorum. Kanalda oyunlarla alakalı bilgi, hikaye, haber vs. çekmeyi düşünüyorum. Biraz öneri verebilir misiniz?

YouTube kanalı açmayı düşünüyorum. Kanalda oyunlarla alakalı bilgi, hikaye, haber vs. çekmeyi düşünüyorum. Biraz öneri verebilir misiniz?
Eğer gelişmek istiyorsan Tiktoktan başla Yayın yapmaya Devamlı yayın aç takipçilerinle oyun oyna muhabbet et vs. 5k 10k yı geçince youtube kanalı aç derim :)

Hangi oyunla alakalı videolar çekmek istiyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de onun için fikir arıyorum:)

Anladım. Roblox, LoL, Valorant gibi oyunlarda sesli videolar çekmen güzel olur. LoL'de yeni metaları çekersin ya da usta olduğun şampiyonu, Valorant'ta troll videoları çekersin, Roblox da oyunlarda Easter'leri gameplay ya da öğretici çekebilirsin.

Anladım. Roblox, LoL, Valorant gibi oyunlarda sesli videolar çekmen güzel olur. LoL'de yeni metaları çekersin ya da usta olduğun şampiyonu, Valorant'ta troll videoları çekersin, Roblox da oyunlarda Easter'leri gameplay ya da öğretici çekebilirsin.

Online oyun çekmek istemiyorum. Amacım haber veya bilgi kanalı olmak, gameplay değil. Hikayesini anlatabileceğim orta uzunlukta, güzel hikayeli bir oyun arıyorum.

Online oyun çekmek istemiyorum. Amacım haber veya bilgi kanalı olmak, gameplay değil. Hikayesini anlatabileceğim orta uzunlukta, güzel hikayeli bir oyun arıyorum.

O halde söyleyebileceğim pek bir şey yok. Gündemi takip etmen gerekli sadece. İlk başladığında eski konulardan başlayabilirsin izlenmen arttıkça gündeme geçersin.

Skyrim olabilir ama orta uzunlukta değil. Yüzlerce saat sürüyor oyun ama her dakikasını anlatırsın. Pintipanda 10 yıldır Skyrim çekiyor ki hala da atıyor videosunu arada bir. Adam her biri 40dk-1 saatlik 300e yakın vid attı

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı