YouTube izleme geçmişimde izlemediğim videolar var

Google üzerinde "Google hesabınızı yönetin" aratarak, çıkan ilk sayfaya girin ve giriş yapın. Gizlilik ve Güvenlik bölümünden giriş yapmış cihazları kontrol edin.

Bir de google üzerinden hesabınıza hangi cihazlardan giriş yapılmış bakmalısınız eğer yakınınız falan ise korkmaya gerek yok eğer var ise oradan kaldırın cihazı.

Virüs varsa temiz format atın. Bilgisayarda USB'ye Windows ya da Linux yükleyip, bilgisayara takıp kurun. Sonra bilgisayara telefonun sürücülerini koyup fastboot işlemi yapman gerek. TWRP diye program var. Telefon modeline göre değişir. O tarz programlar aracılığıyla telefona da format atın ve yeni yazılım yükleyebilirsiniz. Tabi bu Root,ROM yükleme oluyor. Orjinal telefonun yazılımı da yüklenebilir diye biliyorum ama emin değilim bunda.

Virüs varsa temiz format atın. Bilgisayarda USB'ye Windows ya da Linux yükleyip, bilgisayara takıp kurun. Sonra bilgisayara telefonun sürücülerini koyup fastboot işlemi yapman gerek. TWRP diye program var. Telefon modeline göre değişir. O tarz programlar aracılığıyla telefona da format atın ve yeni yazılım yükleyebilirsiniz. Tabi bu Root,ROM yükleme oluyor. Orjinal telefonun yazılımı da yüklenebilir diye biliyorum ama emin değilim bunda.
Hard reset silmezmi yani?

Bir de google üzerinden hesabınıza hangi cihazlardan giriş yapılmış bakmalısınız eğer yakınınız falan ise korkmaya gerek yok eğer var ise oradan kaldırın cihazı.
Tamamdır lakin hard resetten sonra trojan kalmışmıdır daha hocam o korkutuyor beni.

Benden başka biri yok?neyden kaynaklanıyor bu?Trojandan mı yoksa yazılımsal hata vb. Olabilir mi?

Google üzerinde "Google hesabınızı yönetin" aratarak, çıkan ilk sayfaya girin ve giriş yapın. Gizlilik ve Güvenlik bölümünden giriş yapmış cihazları kontrol edin.
Kimse yok benim dışımda.

Hocam tüm şifrelerimu değiştirdim,benim dışımda.bağlı olan birids yok.Hard resetten sonra bu trojan silinmemis olabilirmi bir fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Shorts olabilir, yanlışlıkla tıklamış olabilirsin. Bu kadar paniğe gerek yok.
Hocam hadi lovely söyleyen çocuğu anlarım bi ara aratmıştım normal lovely şarkısını ordan o videoya elim toslamış olabilirde ben ebonivon insta karma izliyor diye ne bişi arattım nede tıkladım.En son izlediğim videoyu ss almıştım sonra tek çgh fln izledim yemek yerken.

Yeni konular

Geri
Yukarı