YouTube İzlenme Oranları Neden Düştü?

Sistem toplamanın da artık eskisi gibi zevk verdiğini düşünmüyorum.

R9 280X vs R9 285 vs GTX 760 konularını zevkle okurken,

GTX 1060@6 vs RX 580 konularını ise kendime sistem toplamasaydım okumazdım bile.

Alım gücünün azlığı yanında, benim teknolojiyi takip etmeyi bırakmamın nedeni bu diyebilirim. Bir zamanlar Vatan Bilgisayar’ dan çıkamaz iken, nereden nereye...

Son düzenleme:
Ama masaüstü bilgisayar kullanmayı bırakalı 15 sene olmasına rağmen geçen yayınlanan 6 yıllık bilgisayarın temizlik videosunu zevkle seyrettim :)
Aynen bunu yazacaktım, o videoyu sağ tarafta görünce ister istemez tıkladım. RTX 2080 incelemesini kedinin ciğere baktığı gibi izlemek istemem açıkçası.

Sonuçta kanala Kafa Ayarı için abone olmuş bir kesim de var.
Yeri gelmişken gene bi' hatırlatalım.

kafayarit.jpg

Ayrıca bence de ürünler artık birbirlerinin aynıları olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Su akar, yolunu bulur diyorum ben.

Tesadüfe bak ki yazini okurken su eseri dinliyordum Recep :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4. İnsanlar en çok neye ilgi duymuşsa onu sürdürmelisiniz.

Sanirim en cok ilgi sistem toplama ve kafa ayari videolarina gelmisti. 3-4 bölümüne baktim kafa ayari fena degildi bence devam edilebilir, sonucta o sohbeti yapacak bilgi ve birikimin olduguna inaniyorum ben hem Ali'nin hem de Recep''in.
Mesela Enginar'in faydalari isimli bir kafa ayarinin cok tutacagini düsünüyorum ben ahahhahahaa :)

Bir şey de ben ekleyeyim; insanlar artık alabileceği ürünlerin videosunu izliyor. Dolar sağ olsun fason mallar ülkemizde iyice cirit atar hale geldi. Hal böyle olunca, kaliteli bir kulaklık 10 bin belki izlenirken fason bir markanın kulaklığı rahatlıkla 10 katı izlenebiliyor.

Technopat'ın da bugüne kadar fason ürün incelediğine pek şahit olmadım.

Bir şey de ben ekleyeyim; insanlar artık alabileceği ürünlerin videosunu izliyor. Dolar sağ olsun fason mallar ülkemizde iyice cirit atar hale geldi. Hal böyle olunca, kaliteli bir kulaklık 10 bin belki izlenirken fason bir markanın kulaklığı rahatlıkla 10 katı izlenebiliyor.

Technopat'ın da bugüne kadar fason ürün incelediğine pek şahit olmadım.

Bu fason ürünlerin de muadilleri arasında devasa fiyat farkı yok. Ama bizim millet izledikleri yayıncı ne kullanırsa onu kullanmak istiyor. Sonra ürün bozulunca buraya geliyor. Abi bize sorsan alma diyecektik...

Bu fason ürünlerin de muadilleri arasında devasa fiyat farkı yok. Ama bizim millet izledikleri yayıncı ne kullanırsa onu kullanmak istiyor. Sonra ürün bozulunca buraya geliyor. Abi bize sorsan alma diyecektik...
Açıkçası ben de size kırgınım. Bir önceki 6 yıllık bilgisayarı temizleme videonuzda, yeni topladığınız sisteme yeni Hackintosh rehberi hazırladığınızı ve yayınlanmak üzere olduğunu söylemiştiniz. Hâla yayınlanmadı ve beklemedeyim.

Bence bu olay o fason ürünü inceleyen kanalda/kişide. Dediğiniz gibi, anlatan kişinin ağzı iyi laf yapıyorsa fason malı da pazarlar kaliteli malı da.

Açıkçası ben de size kırgınım. Bir önceki 6 yıllık bilgisayarı temizleme videonuzda, yeni topladığınız sisteme yeni Hackintosh rehberi hazırladığınızı ve yayınlanmak üzere olduğunu söylemiştiniz. Hâla yayınlanmadı ve beklemedeyim.

Video çekildi. Bu hafta hazırlarız ve yayında olur. Sabır biraz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı