YouTube izlenmeleri neden durduk yere siliyor?

xwa

Decapat
Kısa bir süre önce videom insanların önüne düşmeye başladı ve nerdeyse 10 kat fazla izlenme kazandım, bugün ne kadar izlenmiş diye kontrol edecektim bir baktım ki dünden bir tık daha az izleyici sayısı gözüküyor. Bir 15 dakika sonra sayfayı yeniledim izleyiciler biraz daha düşmüştü.

Kanalın ismini veya videonun ismini vermeyeceğim, reklam yapmak etik olmayacağından ötürü.

Herhangi bir şekilde bot/yazılım vb. şeyler kullanmadım tamamiyle YouTube izlenme kazandırdı ve kendisi sildi.
Sebebi nedir sizce?

Dosya Ekleri

• görsel1.png
    görsel1.png
    154,6 KB · Görüntüleme: 68
  • görsel2.png
    görsel2.png
    184 KB · Görüntüleme: 64
Bugün tam 250 izleyicim silindi, ara sıra baktığımda daha da düşmüş oluyor. Benim gibi küçük bir kanal olanlar için 250 izleyicinin ne kadar yüksek olduğunu bileceğini düşünüyorum.
Bunun büyük kısmı bot değilde açıp 30 saniye dolmadan kapatanlar vs.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bana da oldu, ne kadar silindi tam rakam söyleyemiyorum fakat bir miktar silindi gibi.

Durum içinize sinmediyse Twitter'dan TeamYouTube'u etiketleyerek durumu açıklayın, dönüş yaparlar. 3-4 gün önce yorumlarımın kaybolması ile alakalı iletişime geçtim. Sorunu çözdüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı