Youtube Kanal Adı Telif

Oguzhaan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar,

Youtube'da temiz bir başlangıç yapmak istiyorum. İsimim Oğuzhan ve ben de şöyle bir isim düşündüm;
Ogi. Fakat daha sonradan google'a Ogi yazınca karşıma;
1= Ogi Eyewear
2= Contact Us | OGI Systems Ltd.
3= HOME
3 Adet site çıktı ve marka olarak Ogi'yi kullanmaktalar. Şimdi temiz bir başlangıç yapacağım için içime bir kurt düştü. Acaba telif olayı olabilir mi? Eğer öyle bir tehlike varsa bu 3 site birbirine neden telif atmıyor? Aklımda deli sorular. Bu duruma karşılık Ogi Plays'de yapabilirim fakat, Ogi biraz daha hoşuma gidiyor. Size danışmak istedim. Umarım yardımcı olabilecek bir arkadaş vardır. Teşekkürler.

@Recep Baltaş

Şimdi neden ogi plays yapmak istemiyorum onu hemen bir açıklayayım;
Plays ekini getirirsem sadece oyun kanalı gibi olmuş olur ki ben arada bir inceleme belki vlog o tür şeylerde yapmak istiyorum. O yüzden Ogi daha çok işime geliyor.

Şimdi neden ogi plays yapmak istemiyorum onu hemen bir açıklayayım;
Plays ekini getirirsem sadece oyun kanalı gibi olmuş olur ki ben arada bir inceleme belki vlog o tür şeylerde yapmak istiyorum. O yüzden Ogi daha çok işime geliyor.
Ona bakılırsa oyun kanallarıda abuk subuk 'gülmeme, korkmama, üzülmeme challange' gibi saçma şeyleri çekip atıyorlar. Senin soruna gelirsek, isminin sonuna 'Oyunda' ekleyen herkes telif yerdi. İsim olarak 'Ogin' yapabilirsin.

Geri
Yukarı