YouTube Kaç Telif Hakkı İhtarı Alınırsa Kanal Kapanır?

lütfen bana da yardımcı olun. yeni bi kanal açtım baya emek vererek 2 video hazırladım. ilk videoda sorun çıkmadı ama ikinci videoda hiçbir telif ihlali olmamasına rağmen şöyle bi uyarı aldım:
"Videonuzda telif hakkıyla korunan içerik bulundu.
Davacı, içeriğinin YouTube videonuzda kullanılmasına izin veriyor, ancak videonuzda reklamlar görünebilir."

Video da şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda telif içerecek ne olabilir bi fotoğraf var alt tarafı? sistem filmi komple mi yükledim sanıyor acaba?

Youtobe bana 2 telif hakkı atmış. Sanirim kendi otomatik attı. Görünce videoları direkt sildiğim için bilmiyorum şimdi. Bir telif daha yersem kanalım kapanır mı ve yeni bir mail hesabıyla yeni kanal açabilir miyim?
Benim hesabım 2 telif yedi. Videoları sildiğim için youtobeun telifleri otomatik atıp atmadığını bilmiyorum. Şimdi bir telif daha yersem hesabım kapatılır mı? 3 ay sonra telif haklarım sıfırlanır mi? Ya da kanalım kapatırlırsa başka bir gmail adresin ile farklı bir kanal açabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı