YouTube kanal engelleme

igdlacc

Hectopat
Arkadaşlar çok saçma olacak ama, kardeşim YouTube'dan ismini vermek istemediğim saçma kanallar izliyor, onu bu bataktan nasıl kurtarabilirim? Ana sayfadan "kanalı önerme" seçeneğine bastım fakat bu sefer arama kısmından buluyor kanalı. Bunu engellemenin bir yolu var mı? Hiçbir türlü bulamamasını sağlayabilir miyim?

Televizyonda olur mu bilmiyorum fakat anasayfadaki videoların başlığının yanında 3 nokta olması lazım oradan kanlı önerme var oradan anasayfaya çıkmasını engelleyebilirsin.
Ayrıca 1. çözüm işe yaramazsa kanalın hakkında kısmından bayrağa tıklayarak kullanıcı engelleyebilirsin.

Televizyonda olur mu bilmiyorum fakat anasayfadaki videoların başlığının yanında 3 nokta olması lazım oradan kanlı önerme var oradan anasayfaya çıkmasını engelleyebilirsin.
Ayrıca 1. çözüm işe yaramazsa kanalın hakkında kısmından bayrağa tıklayarak kullanıcı engelleyebilirsin.
Ordan engellersen o kanal senin videolarına yorum yapınca kimse görmüyor. Tek özelliği bu.

Eminim kardeşin "Aadasdasda buğgün siğzlerleğğğğ sılaym yeme çelınç yapacağğğzğzzzz" vs. şeyler izliyordur. Benimki izliyor bende bu konudan muzdaribim çünkü. Sorunu çözmek için ebeveyn kontrollü Google hesabı aç.
Şunların annesinin o ince sesi beni deli ediyor ağızına tava ile vursam yeridir :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı