YouTube kanalı kapağı tavsiyesi

Arkadaşlar, hobi olsun diye bir kanal açmayı düşünüyorum. Sıfır tasarım bilgisiyle YouTube'dan videoları inceleyerek kendime oldukça sade, basit ve kanalın amacını bet olarak belirten bir banner hazırladım. Benim gözüme hoş geldi fakat bir şeyler eksik gibi geldi ama çözemedim. Bir de başkasının gözünden merak ettim. Acaba sizce nasıl görünüyor? Tavsiyeleriniz benim için önemli.

Güzel, fakat arkadaki renk, özür diliyorum ama iğrenç duruyor.
Siyah yaparsanız, güzel olur. (Bence.)

Güzel, fakat arkadaki renk, özür diliyorum ama iğrenç duruyor.
Siyah yaparsanız, güzel olur. (Bence.)

Estağfurullah hocam dediğim gibi bu konuyu açma sebebim farklı görüşleri almak. O yüzden rahat olabilirsin eleştirilere açığım. Fakat açıklamamı yapayım kullandığım karakterler genelde koyu tonda renklerden oluştuğu için arka planı karanlık, koyu bir şeyler yapmam karakterleri sönük bırakacaktı. Başta ben de senin gibi düşündüm çünkü. Bir de birkaç tane kanalın bannerine baktım, hepsi değil ama geneli koyu ton kullanmış ve çoğu tanındık olduğu için benim gibi karakter koymaya ihtiyaç duymamış, ya kendi resimleri ya logoları ya da oyunda kullandıkları isimleri kullanmış ve benim gördüğüm çoğunluk koyu ton kullandığı için içim karardı açıkcası, biraz darlandım o yüzden açık yok kullandım.

Geri
Yukarı