YouTube kanalı nasıl kolay ve hızlı bir şekilde büyütülür?

FerhatKayaaYT

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben YouTube kanalı açmıştım ama geliştiremiyorum imkanım oldukça video yüklemeye çalışıyorum. Bu kanalı nasıl hızlı bir şekilde geliştirebilirim?(abone olursanız sevinirim :)) üstelik bu benim 3. kanalım. Diğer 2 kanalım kapandı maalesef ki.
1704115885516.png

Merhaba ben YouTube kanalı açmıştım ama geliştiremiyorum imkanım oldukça video yüklemeye çalışıyorum. Bu kanalı nasıl hızlı bir şekilde geliştirebilirim?(abone olursanız sevinirim :)) üstelik bu benim 3. kanalım diğer 2 kanalım kapandı maalesef ki.Eki Görüntüle 2071109

İyi ve kaliteli içerikler üret insanların seveceği videolar paylaş kanalını büyütebilirsin o şekilde

İstersen kanalıma gidip videolarıma bakabilirsin. Elimden geldiğince kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum.
Emin ol herkes senin yaşlarında youtuber olmayı istedi ve videolar çekti ama o heves yaşın büyüdükçe gidiyor en iyisi youtube işini bırakıp derslerine çalışman.

İstersen kanalıma gidip videolarıma bakabilirsin. Elimden geldiğince kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum.
Maalesef oyun videolarının dönemi geçti. Artık çok tanınmış bir kişi değilsen kimse afedersin eşek gibi oturup senin oyun oynamanı izlemez kusura bakma. Acayip şaklabanlıklar ya da gerçekten yüksek prodüksiyon içeren animasyonlar/videolar yaparsan yavaş da olsa gelişme kaydedersin.

Kanalına yeni baktım yaşın küçük hevesle bu işe girişmiş bir kardeşimizsin yapacaksan eğlencesine yap veya derslerine odaklan derim.

Emin ol herkes senin yaşlarında YouTuber olmayı istedi ve videolar çekti ama büyüyünce o heves yaşın büyüdükçe gidiyor en iyisi YouTube işini bırakıp derslerine çalışman.

Benim yaşım 15 eskiden 8-9 yaşındayken YouTuber olmayı çok istiyordum 80-90 abonem vardı büyüdükçe hevesim gitti hem utancımdan kapattım kanalı

Benim yaşım 15 eskiden 8-9 yaşındayken YouTuber olmayı çok istiyordum 80-90 abonem vardı büyüdükçe hevesim gitti hem utancımdan kapattım kanalı
Bendede aynısı olmuştu kuzenimle kanalımız vardı uğraşmıştık baya hepsi zaman kaybı utançtan sildik videoları 2024 te yeni olup kanalı büyütmek zaten zor.

Geri
Yukarı