YouTube kanalı nasıl kolay ve hızlı bir şekilde büyütülür?

Merhaba ben YouTube kanalı açmıştım ama geliştiremiyorum imkanım oldukça video yüklemeye çalışıyorum. Bu kanalı nasıl hızlı bir şekilde geliştirebilirim?(abone olursanız sevinirim :)) üstelik bu benim 3. kanalım. Diğer 2 kanalım kapandı maalesef ki.Eki Görüntüle 2071115

Dostum ben en iyisi içeriklerine bir eleştiri yapayım YouTuber olmak istiyorsan eleştirileri kaldırmak zorundasın çünkü ben olsam çektiğin videoları açmam bile çünkü içeriklerin gerçekten kalitesiz ve ilgi çekmiyor izleyende dalga geçmek için izler bence yaşın zaten küçük en iyisi bu işe bir son vermelisin.

8-9 yaşlarımdayken hep hayal ederdim benim de diğer insanlar gibi YouTube plaketim olacak benim abonem çok yüksek olacak diye hayaller kuruyordum
Aynısı hocam ben bi aralar yayın açıp hem youtuber hemde yayıncı olmayı düşünüyordum çekmek istediğim içerikleri kağıtlara falan yazıyordum zengin olacağımı düşünüyordum ama bu düşünceler şuan çok saçma geliyor.

Merhaba ben YouTube kanalı açmıştım ama geliştiremiyorum imkanım oldukça video yüklemeye çalışıyorum. Bu kanalı nasıl hızlı bir şekilde geliştirebilirim?(abone olursanız sevinirim :)) üstelik bu benim 3. kanalım. Diğer 2 kanalım kapandı maalesef ki.Eki Görüntüle 2071115

Arkadaşların dediği gibi ders çalışmanı öneririm senin yaşındakileri izlemezler dostum reklam filan versen anca onlarda senin yaşıtların yorum atmazlar beğeni atmazlar sen üzülürsün boşuna yorma kendini arkadaşlarınla oyun oyna eğlen diye düşünüyorum en iyisi derslerine çalışman.

Geri
Yukarı