Youtube Kanalım Gelişmiyor

Global_King

Hectopat
Benim kendime ait bir youtube kanalım var. Fakat bu kanalım gelişmiyor. Her şeyi yaptım. Sosyal medyada paylaştım, SEO'sunu ayarladım ama olmuyor. Ne eksiklerim var, neleri düzeltmem gerek ? Yardımlarınızı bekliyorum. Kanalımın genel içeriği, oyun videoları çekmenin yanı sıra internet ve oyun dünyasından haberleri ve ilgi çekici olayları sunmak. Bu yüzden kanalımın adı Oyun Bilgi. Yani hem oyun hem bilgi ama gelişmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ayrıca kanalımın videolarındaki thumbnailleri değişeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir içerik üretmen, düzenli olarak video yüklemen lazım ki önerilen kanallarda çıkabilesin. Nereden baksan yaklaşık 1 yılda anca yükselişe geçersin zaten. Basit değil o kadar :D

Eğer tanıdık firmalar, sponsorlar ya da YouTuber'lar varsa biraz daha hız kazandırır. Ayrıca sohbet tarzında demişsiniz. Bazı yerlere gidip içerik ile ilgili röportajlar yapabilirsin. Alternatif bir öneri olarak CD Key satan yerler ile anlaşıp Twitch kanallarında falan yayın yapabilirsin. Biraz daha tanınır onlar. Oradan kendi kanalın için seyirci çekersin. Aynı içerikte farklı olmaya çalışmak gibi tanınmak için de farklı yollara başvurman lazım. :)

İki tane o isimli kanal buldum. Biri 19 aboneli ve CS:GO, LoL ve Minecraft videoları atıyor diğeri sürekli çekiliş ve abone kasma videoları yapıyor. İlki isen o videolarla gelişmen çok uzun sürer ve zor olur. Onlardan binlerce var. Gelişsen bile kitlen çok kötü olur. Sürekli çekiliş yapan isen o şekilde hiçbir yere varamazsın.

Bugün çoğu kişi profil resmini değiştirmiş isme bakmasam tanıyamayacağım. :D

@Jira nın dediklerine katılıyorum. YouTube gerçekten çok doldu. Bir sürü kanal, bir sürü video var hangi kanal hangi videoyu yapıyor ortalık karışmış durumda. 8 yaşındaki çocuklar San Andreas gizemi çekmeye kalkışıyor.

Bu saatten sonra kanal açıp video paylaşımı ile uğraşılacağına kendimizi geliştirme yolunda adım atmalıyız. Daha bilmediğimiz bir çok kültür, tarih, sanatsal ve edebi ürünler var. :bıyık:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı