YouTube kanalım sizce nasıl?

Merhaba, şu an YouTube'da oyun videoları çekiyorum. İlk videomdan şimdiye de kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. En basit olarak sistemimi güçlendirdim. Günlük işlerde çalışıp kendime mükemmel olmasa da güzel bir ekran kartı aldım sadece daha kaliteli çekebilmek için. Bu arada aldığım ekran kartı GTX 1080 ASUS ROG STRIX.

Her neyse, işte birkaç videodur kamera da açıyorum artık. Webcam almaya param olmadığı için telefonun kamerasını kullanıyorum şu an. Ve ilklerde Valorant videosu çekiyordum sadece fakat sonra fark ettim ki daha az çekilen oyunlar çekmem lazım biraz, çünkü kanalım yeni ve Valorant çok popüler bir oyundu. Ben de yeni ekran kartı alıp hikayeli oyunlara başladım. Şu an fazla olmasa da günde bir abone de olsa gelmeye başladı, YouTube artık az da olsa öneriyor beni.

Sizden de ricam YouTube kanalıma bakıp bana eksik olduğum şeyleri söylemeniz. Tamamen şeffaf olmanızı istiyorum, neyse onu demenizi. Bir de son videoma bakarak yorumlarsanız sevinirim, en güncel halimle yani.
Küfür edemiyorsunuz.

Videolarda yapmacıkda olsa bir hype tepki vermen gerekiyor. Videolarında genellikle baktım ruh gibisiniz. Biraz canlı olmanız lazım. Oyun oynarken eğlendirme amaçlı komik şeyler esprili şeyler söylersen izleyiciyi daha çok bağlarsın. Yani benden sana tavsiyem video esnasında çok sessiz kalma. Tutulan çoğu YouTuber'ın mizahı iyi olduğu için tutuldu bence.

Öyle bir amacım yok ki doğalım videoda.

İnan denedim fakat çevreden de ötürü biraz bırakamıyorum keşke bırakabilsem.
Anlıyorum hocam.

Azaltmak mümkün fakat bırakmak zor geliyor.

Doğal derken anlatmak istediğimiz ise kamera kapalıyken veya yalnızken evde yaptığınız hareketleri kamera karşısında yapmayın.
İnanın kimse o kadar doğal değil 😀

Onun dışında videolar kaliteli geldi.

Anlıyorum hocam.

Azaltmak mümkün fakat bırakmak zor geliyor.

Doğal derken anlatmak istediğimiz ise kamera kapalıyken veya yalnızken evde yaptığınız hareketleri kamera karşısında yapmayın.
İnanın kimse o kadar doğal değil 😀

Onun dışında videolar kaliteli geldi.
Tamamdır teşekkür ederim :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı