YouTube kanalım sizce nasıl?

ahmT2456

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şu an YouTube'da oyun videoları çekiyorum. İlk videomdan şimdiye de kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. En basit olarak sistemimi güçlendirdim. Günlük işlerde çalışıp kendime mükemmel olmasa da güzel bir ekran kartı aldım sadece daha kaliteli çekebilmek için. Bu arada aldığım ekran kartı GTX 1080 ASUS ROG STRIX.

Her neyse, işte birkaç videodur kamera da açıyorum artık. Webcam almaya param olmadığı için telefonun kamerasını kullanıyorum şu an. Ve ilklerde Valorant videosu çekiyordum sadece fakat sonra fark ettim ki daha az çekilen oyunlar çekmem lazım biraz, çünkü kanalım yeni ve Valorant çok popüler bir oyundu. Ben de yeni ekran kartı alıp hikayeli oyunlara başladım. Şu an fazla olmasa da günde bir abone de olsa gelmeye başladı, YouTube artık az da olsa öneriyor beni.

Sizden de ricam YouTube kanalıma bakıp bana eksik olduğum şeyleri söylemeniz. Tamamen şeffaf olmanızı istiyorum, neyse onu demenizi. Bir de son videoma bakarak yorumlarsanız sevinirim, en güncel halimle yani.

Ben ilk baktığım videoda küfür ettiğini görünce direk kapattım en sevmediğim şeylerden biridir küfür eden yayıncılar. Başka videonu açtım bakayım orada nasıl diye sürekli küfür ediyorsun 🤦

Son düzenleme:

Geri
Yukarı