Youtube Kanalınıza intro yapılır

Dostum yaparımda yani o biraz basit tabi bana göre :D Sen bence beğenmedin :D 

Dostum mesajındaki videoyu şimdi gördüm kusura bakma. Ben kanal tanıtımındaki introyu sandım. Bunu yaparım istersen şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kısa sürer, 15 dakika içinde yaparım. 

Dostum istediğin başka video var mı? Senin attığını yaparken render kısmında hata veriyor :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse o zaman boş ver. Ben şimdi kullandığımı kullanmaya devam edeyim. Yinede benimle ilgilendiğin için teşekkürler. :)

Hocam bana da intro yaparsanız çok makbule geçer. Konu 2014'te açılmış hala güncel mi bilmiyorum ama istediğim intro şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
veya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
veya
Kanal linki paylaşmak yasakmış. O yüzden yaptığın zaman buraya yüklersen hemen indiririm. İsim olarak Funny Gamer yazmanı istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı