YouTube Kanallarının Fiyatını Hak Etmeyen Oyuncu Bilgisayarı Toplaması

AMD Ryzen 2700X
MSI Gaming X GTX 1080
3200 MHz Hyper X RAM
MSI X470 Gaming M7 AC 3600 MHZ OC anakart
250 GB 970 serisi ssd 3500 okuma olması lazım
1 TB HDD
Xigmatek Prosper RGB kasa
Xigmatek 750 watt Gold PSU
Peki kaç paraya geldi size bu sistem?

"Overkılok", "pavır sapli" deyip duruyor, atıp duruyor parçaları işini ne kadar bildiği belli. 7000 lira nasıl çöp olur videosu olmuş, yazık ailesinin verdiği paraya. Kayra adını kara listeye alın ileride darboğaz yaşar, "overkılok" yapası falan gelir üye olur buraya, linç ederler benden söylemesi.

"Overkılok", "pavır sapli" deyip duruyor, atıp duruyor parçaları işini ne kadar bildiği belli. 7000 lira nasıl çöp olur videosu olmuş, yazık ailesinin verdiği paraya. Kayra adını kara listeye alın ileride darboğaz yaşar, "overkılok" yapası falan gelir üye olur buraya, linç ederler benden söylemesi.
"Nasıl konu açıyoruz?" diye konu açar bu zekayla :D

"Nasıl konu açıyoruz?" diye konu açar bu zekayla :D
Geçen gün MediaMarkt'a girdim, bi' tane görevli buldum, "Thunderbolt 3 kablosu var mı?" dedim, adam gayet güzel bir şekilde "Kusura bakmayın bilmiyorum ne olduğunu, tarif eder misiniz?" dedi, anlattım yokmuş ellerinde. Hakkuş mudur hakkus mudur nedir konuştuğum görevli gibi sistem tavsiyesi istese buralarda zerre garipsemem. Kimliğini belli etmesine de gerek yok halbuki. Onun yerine kobay faresi gibi müşterilerde deniyorlar hangi parçanın hangisiyle uyduğunu.

Abartmayın. Fiyata monitör vs. de dahil. Sistem 5500 civarına geliyor. Yine de kazık yediği gerçeğini değiştirmez. Burada bu sistemi en fazla 4000'e topluyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı