YouTube kısıtlı mod ağ yöneticiniz tarafından etkinleştirildi hatası

Si Duble Bemol

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Bilgisayarıma Google hesabımı bağladım ve YouTube'a girdim. Bazı videoları ararken "ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildiğinden bazı sonuçlar kaldırıldı." yazısı ile karşılaştım. Profilden kısıtlı Mod'u kapatmayı denedim ama buton kilitli olduğundan kapatamadım. Bilgisayarın kendi ayarlarını deşip, modem arayüzüne girip oradan kontrol etmeme rağmen sorunun çözümünü bulamadım. Aramızda bu sorunu yaşayıp çözen ya da çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Wi-Fi'deki diğer tüm cihazlarda YouTube sıkıntısız çalışırken sadece bilgisayarımda sıkıntı çıkarıyor. Bilgisayarım: MacBook Air m1. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hortlattım konuyu kusura bakmayın, bende de aynı sorun var güvenli İnterneti etkinlileştirilmiş sanırım, kimsenin haberi olmadan kaldırabilmenin bir yolu var mı?

Hortlattım konuyu kusura bakmayın, bende de aynı sorun var güvenli interneti etkinlileştirilmiş sanırım, kimsenin haberi olmadan kaldırabilmenin bir yolu var mı?

Hat sahibinin adına görüşebilirsiniz yapabilirsiniz ama hat sahibinin kimliği elinizde olmalı.
Doğum tarihi anne baba adı gibi sorular soruyorlar müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı